Jump to content

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

gledala sam bojanu od 3:1 u trećem setu i baš je nekoordinisana u momentima. ista tatktika ''hit & mis'', može od nje da ispadne nešto, al' treba tu puno rada.bila je sloana potpuno pobediva, šteta

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • dùda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

Koliko Raonić ima monstruoznu servu, toliko je nemoćan, nažalost, u razmenama. Kažem nažalost, po tvitovima i ponašanju na terenu rekao bih da je fin momak.Jednostavno, mnogo je spor i nije u stanju 2, 3 oštra i precizna udarca da vrati, ne stiže da se namesti na udarac i ćao.

Link to comment
da se NJole tako seta bilo bi ti super interesantno :P
pa jes'a šta bi falilo i fedu i makijutm da nas malo zabave, ne bi im kruna sa glave pala <_< e al' evo, po ne znam koji put se pokazuje da lagan žreb ispadne 5x gori od onog najtežeg
Link to comment

e pitanje za vas koji se kladite ?gde je najveća kvota na birdšita da pobeđuje sutra ? ali samo čista pobeda, ne razumem se u ono + -razmišljam da unovčim malo ovo svoje nerviranje, pa ako ona naša magarčina ispadne, da bar neku kintu ubodem :cry:ozbiljno, čujem da novak nema nikakvu povredu (ili se krije iz taktičkih razloga, ko će ga znati), pa ako je tako, onda je sam od sebe kilav, servis mu je plač majke božjene može se igrati sa onakvim servisom sa top 10 igračimaozbiljno mislim da , u slučaju da drastično ne promeni onu igru od juče, ima veliku šansu da krene ranije na odmor.

Link to comment
Kvota je 4.50 (Soccer, Meridian), u Mozzartu i Maxbetu jos nema ponude (bar na internetu), ali ce verovatno biti slicno.
prosto mamied.da sam hazarder ko što nisam, pa da metnem 100 evrija ... Edited by duda
Link to comment

E sad videh: Mozzart 4.30, Maxbet 4.25. U Mozzartu ti je, na primer, 1.75 da Bedrih dobije set.Ali, ako vec nisi trenirani gubitnik posetilac kladionice, bolje se nerviraj na prazno. :D

Link to comment
E sad videh: Mozzart 4.30, Maxbet 4.25. U Mozzartu ti je, na primer, 1.75 da Bedrih dobije set.Ali, ako vec nisi trenirani gubitnik posetilac kladionice, bolje se nerviraj na prazno. :D
ta kota od 1.75 da uzima set baš ko poklon delujeed.da, ne znaš ti mene, kada sam na jednom drugom mestu igrala prognozu, izdominirala sam ko novak 2011 :fantom:i za ovaj ao sam sve živo do sada pogodila (to nešto interno, sa društvom), svi mi kažu da šteta da ne unovčim :lolol:jedino što sam omanula, to je ovaj epik sa vavom, ja predvidela jedan gust i dva komotna seta, jbgne stvarno, berdih će izaći napaljen ko mlad majmun, naročito posle ovoga sa vavom.ako novak odmah na startu ne pokaže zube, svašta može da bude.ako mu uzme set, tek će da bude gusto, mada jedan set da otkine baš deluje kao realnost Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...