Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čitam komentare na netu i ne vjerujem koliko su se ljudi opteretili oko ovoga.Gulbisov neuspjeh je inače dosta relativan pojam. Morao je mnogo bolje sa svojim talentom, ok, ali zaradio je preko 3 miliona evra do sada tako da ne bi baš ostao na ulici da nije bilo tate milijardera. Kad pomilsim na neuspjeh, prvo mi padne na pamet Marko Đoković.
Ma, ne radi se tu o novcu, nije on zbog novca ni poceo da igra tenis. Radi se o tome da svi kazu da je kao klinac imao talenat da se umesa u sam vrh, a osim par meceva gde je nagovestio kakav je igrac mogao biti realno nista nije odigrao. Meni je nekako uvek zao kad vidim procerdan talenat, ali njemu ocigledno nije bilo dovoljno stalo. Sad mu ostaje ta "kiselo je grozdje" fora sa tim sta vidi a sta ne vidi u tudjim ocima. Zna i on sta je bacio kroz prozor, zna gde se kotirao u odnosu na prvog igraca sveta po talentu i ako neko misli da u ovoj izjavi nema malo frustracije zbog propustenih prilika daje mu preveliki kredit.Komentare iz serijala "vidi sta je ovaj rek'o o nasem Noletu" treba prosto izbegavati. Novakova popularnost je odavno toliko "sisla u narod" da to vec polako postaje komicno.
Link to comment
Vala, Tur bi mogao bez ovih turnira kao što je ovaj Moselle open što trenutno ide na SK. Petnaest ljudi u publici koji sjede u nekim crnim stolicama u mraku, neka siva podloga pa sam pomislio da mi je crko tranzistor za boju na TV, brza podloga pa je neki Sajsling odservirao 25 asova, totalna depresija.
To je valjda turnir u Mecu, dvoranski. Moj kolega je isto mislio da nam je na poslu crko TV, iako imamo prakticno nov LCD. Jebala ih crno-siva podloga, bas :D
Link to comment
To je valjda turnir u Mecu, dvoranski. Moj kolega je isto mislio da nam je na poslu crko TV, iako imamo prakticno nov LCD. Jebala ih crno-siva podloga, bas :D
Jeste, to je taj, piše na Wiki da je to Đokin drugi osvojen turnir u karijeri, pa da ne pljujem previše, a vidim Conga je tu lokalac (valjda, ili ima dobar ugovor sa organizatorom) pa je redovan osvajač posljednjih nekoliko godina, inače turnir ima konkurenciju u turniru u Lionu i turniru u Marseju, kao ostala dva 250 turnira u Francuskoj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...