Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

[/size] :lolol:kad ti odaješ priznanje fedu za eleganciju , krajnje je vreme došlo :lolol:
:naughty:al odigrao chicha dobar mech, nema sta, steta sto je futile
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je vise za tenis-humor...Gotovo neverovatno zvuči informacija koju je objavio Sud za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani, koji je u saopštio da Troicki u svojoj žalbi na odluku o suspenziji uopšte nije tražio odlaganje zabrane nastupa.- U ovom trenutku Viktor Troicki nije zatražio suspenziju odluke o zabrani nastupa koju trenutno služi. Procedura CAS u ovom slučaju je u toku i očekuje se da će odluka biti doneta za oko četiri meseca, saopšteno je u Lozani.Podsetimo, Troicki je suspendovan na 18 meseci zbog odbijanja da uradi antidoping kontrolu na ATP Masters turniru u Monte Karlu. On je izjavio da se ne oseća dobro i da ima strah od igala, zbog čega je kontrolu obavio sutradan, a ne neposredno posle meča.Ostaje, međutim, nejasno kako je Troicki podneo žalbu, a da u njoj nije tražio momentalni povratak na teren, sve do konačne odluke CAS.

Link to comment

Ne čudi me, ionako je ove godine bio raspad i pre te odluke, sad posle svega što mu se izdešavalo verovatno bi igrao još gore. Možda i bolje da odmori malo.

Link to comment
http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2013&mm=08&dd=20&nav_id=744690 Troicki: Nisam tražio zamrzavanje
Prvi razlog je što je slučaj veoma složen, uključeni su razni svedoci i sudija mora da preispita sve bez žurbe. To je isuviše važna stvar za moju karijeru. Osećam da sam potpuno nevin i da imam sve argumente da dobijem na Arbitraži. Drugi razlog je što u ovom trenutku ne bih mogao da igram profesionalni tenis na potrebnom nivou. Najviše želim da se ova noćna mora završi što pre, ali ne želim da u ovom trenutku bilo ko žuri", naveo je Troicki.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...