Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pilić: Nadalovi porazi sumnjiviIZVOR: NOVOSTI.RS |Legenarni teniski stručnjak Nikola Pilić rekao je za ‘Novosti’ da su dva uzastopna poraza Rafaela Nadala u ranoj fazi Vimbldona sumnjiva.Beta/APPilić je dodao da nema nikakve dokaze o eventualnom dopingu španskog tenisera ali i rekao da ‘gde ima dima, ima i vatre’.“Što se Nadala tiče, pa ja sam veoma sumnjičav u vezi sa njim. Španac već drugu godinu zaredom sjajno igra Rolan Garos, a potom je kao izbušena guma u Haleu i na Vimbldonu. Nije to nimalo slučajno.”“Nemam dokaze da se dopinguje, ali gde ima dima, ima i vatre. Međutim, nisam taj koji o tome treba da sudi i da otkriva. Postoje zvaničnici u tenisu koji brinu o tim stvarima i na njima je da povedu računa”, rekao je Pilić.
:isuse: Edited by Nesh
Link to comment
Može objašnjenje i za nas ostale™. :)
tamo pre nekih XY godina na MTFu je dosao neki lik i otvorio temu David Pics Ferrer i stavio neke smajlije. nakon toga su ljudi boga pitaj koliko vremena pokusavali da nagadjaju sta je lik mislio, i posto niko nije skapirao, ostade coveku na internetu nadimak Pics(ja inace ne pratim MTF niti sam ikada, ali mi je Ferrer poznat po tom nadimku)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Prvi put vidim ovog Delbonisa što upravo razbi Feda, kako je moguće da do sada nije uradio ništa? Pljunuti je Soderling, osim što je ljevoruk.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...