Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

Federer je odigrao dobar meč, mislim da na Vimbldon velika četvorka dolazi sa podjednakim šansama.
Posle ovako temeljitih i rigoroznih priprema Novakovih :D
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posle ovako temeljitih i rigoroznih priprema Novakovih :D
Očigledno da mu je potreban neki ventil. Prije dvije godine nadugačko se raspravljalo o tome kako nema nikakve šanse u Londonu jer nije igrao nijedan pripremni turnir, sad je ova posjeta plaži prošla skoro nezapaženo..moguće da ljudi i ne očekuju ništa, lično sam veoma iznenađen da je kvota na njegov trijumf tako mala.
Link to comment
Federer je odigrao dobar meč, mislim da na Vimbldon velika četvorka dolazi sa podjednakim šansama.
Federer je servirao odlicno, ali se uzasno kretao. ne vidim da ce napraviti nesto na Wimbledoneu ove godine...generalno, Federer je cini mi se losiji nego ikada, Murray dolazi sa povrede i pitanje je koliko ce biti spreman, pogotovo ako mu nalete Rafa/Novak dva kola za redom, NJole je psihicki sigurno ugruvan nakon RG... sve u svemu, Rafa meni ovde izgleda kao no1 favorit. zreb ce biti nikada interesantniji sa Rafom kao no5.e da, ne treba zaboraviti Tsongu, i pogotovo Berdycha. Tsonga je juce protiv Murraya igrao solidno, ali s onim reternom ne vidim da moze dalje od jednog "iznenadjenja". Berdych, however, cenim da ce ove godine u 1/2 finale, ako ne i dalje.predvidjanje za zreb:Novak-Berdych ukrstaju sa Ferrer-NadalFederer-Delpo ukrstaju sa Murray-Tsonga
Link to comment
generalno, Federer je cini mi se losiji stariji nego ikada -_-Rafa meni ovde izgleda kao no1 favorit.
meni favorit liči na nekog 6-og, kome se skocka žreb ali zbog usranja će taj ispasti... tako će 99% u finalu igrati big 4/2
Link to comment
sad je 190. na wtapokupila one silne fjucerse po turskoj i indonezijimislim da ona i nije bila nesto visoko na juniorskoj ITF listi, poslednjih godinu ipo je bas u usponu, bas me zanima sta ce uraditi na vimbldonu
Tako nekako. Da se vidi šta može sa malo ozbiljnijom konkurencijom. Ti azijski fjučersi i slično su manje-više sprdnja.
Link to comment

Imala je ona par finih skalpova. Tukla je recimo Veru Duševinu koja apsolutno nije nepoznato tenisko ime. I to ju je tukla na WTA nivou a ne na fjučersima.

Link to comment

Tenis na travi je praznik za oči. Tomić i Simon, na svakoj drugoj podlozi odvratan pušeraj, ovde dopadljiv, raznovrstan tenis gdje se najveći broj poena okončava na mreži.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...