Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

zimonjić i bozoljac igraju danas poslednje kolo kvala za kvins. u singlu.zimonjić je u drugom kolu izbacio trećeg nosioca, danas igra protiv petogbozoljac u drugoj rundi izbacio četvrtog nosioca, danas ida na bopanu koji je izbacio sedmoged.na istom turniru zimonjć igra dubl sa benetoom a troicki sa žemljomono što je čudno je što troicki ne igra singl a igra dubl

Edited by duda
Link to comment

Lajovic momentalno igra finale i vodi 7:6 4:3!!! Vodi sa brejkom i jako je blizu titule...evo linka:http://www.sportlemon.tv/20130604/vv51adaaf71fd071.63438049-590048.html

Link to comment

Bravooo! Pobeda od 6:3 u drugom, osvojen turnir i 110 bodova za ranglistu!!! Samo da tak nastavi i eto nam cetvrtog igraca u TOP 100.

Link to comment

Jeste za nas fanove....lepo nam pomaže da se pripremimo za ono što sledi. <_<Doduše, ima to i svojih lepih strana. Taman se možemo jedan W opustiti i uživati u tenisu bez pritiska i navijačkih strasti. Recimo kad naleti ovako neka budala http://www.youtube.com/watch?v=anwWxJ6j8h8:D. Kakva šteta što Gael neće igrati na W. Trebaju takvi likovi da malo razbiju monotoniju.

Link to comment

Šta znam, ja da sam sa druge strane mreže, dao bi poen Monfu. Ne što je nešto spektakularan potez, jer nije, već baš obrnuto, što je samo lud.Njemu je jednostavno dosadno i monotono kad je sve strogo poslovno.Ona mala, al visoka, Jakšić, ušla u kvalifikacije za Vimbldon. Fino, za nekog ko je ušao u godinu na 420. mestu

Link to comment
Ona mala, al visoka, Jakšić, ušla u kvalifikacije za Vimbldon. Fino, za nekog ko je ušao u godinu na 420. mestu
sad je 190. na wtapokupila one silne fjucerse po turskoj i indonezijimislim da ona i nije bila nesto visoko na juniorskoj ITF listi, poslednjih godinu ipo je bas u usponu, bas me zanima sta ce uraditi na vimbldonu
Link to comment

Vekić izgubila od Hantukove u finalu Birmingema 7-6, 6-4. koliko je lepa ta devojčica a ume i dudari.. samo da ne upadne u loše društvo i navuče se na šoping iil nedo'bob golfMarej i Čilić pokisli, odo da zavirim na treći set Južni-Fedex

Link to comment
Federer je odigrao dobar meč, mislim da na Vimbldon velika četvorka dolazi sa podjednakim šansama.
hmmda, mada 2 imaju bolje izglede da prođu u finale...počeli Marej-Marina Lajović spasio 2.set u taj-brejku posle prvog 6-1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...