Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

meni drago ali istinski drago što je ovako izgubio ovaj mečako ima tako kratko pamćenje (melcer) i ako se vraća na svoje dečje boljke onda bolje nije ni zaslužioako mu je još uvek stalo do te titule na rg, itekako će znati šta da radiako nije, tek meni nijejj me iznervirala više nego novakkoji sam mazohista što gledam njene mečevei stohiljaditi put isto, nume da završi gotov poento je slika cele njene karijere

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav poen Ferera za set, totalno ludilo šta je stigao i vratioПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ma dobro, ima 5 pobeda protiv Nadala, nije to malo.Na dva vezana turnira propusta priliku. Prosle nedelje je izgubio skoro resen mec. Danas je imao svoje sanse, ali je na kraju usao u svoj standardni Nadal mod.

Link to comment
ma kad je servirao na 5:3 dva puta kod servisa na 30:30 neki vikali dok je servirao, i od tada je potpuno stao
sad se vratih, i ja sam to zapazio. kao da mu je tu nestalo koncentracije. neko je povikao samo "Nole" u nezgodnom trenutku, i to kao da je zvučalo sa španskim akcentom ali sunce mi je udarilo u glavu pa možda pričam gluposti
Link to comment

glupo je pricati kako ga je to omelo kad se novak vec izvlacio iz raznoraznih situacija gde su ga vec svi otpisivali...to mu je u neku ruku i njegov ™.bas ga je sad jedan povik toliko izbacio iz takta da nije mogao zavrsiti mec kod 6-2 5-2...jednostavno je izgubio koncentraciju u presudnom trenutku kad je servirao za mec, brejk dao krila berdicu i ostalo smo videli.inace, vec vidim zreb za rg ako endi ne ucestvuje. rafa i novak u istoj polovini. tako da odigraju maratonski mec u sf i sve to feki ceka u finalu.

Link to comment

S obzirom na formu u kojoj favoriti ulaze na turnir, bilo kakve kalkulacije o žrebu su izlišne. Nadal je jedini za koga sa velikom sigurnošću možemo reći da će naći put do završnice.Usput, zna li neko šta se desilo s Azarenkom? Najednom izgleda kao trudnica.

Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Zasto se ovi malo slabiji igraci uvek ovako raspadnu protiv favorita kad imaju sansu da urade nesto? Ferer protiv Nadala je vec klasika a protiv Federera sinoc Janovic (pogotovo u drugom setu) i sad ovaj Per, imao 5:4 u tajbrejku i dva servisa ali onda raspad...

Link to comment

pa zato što nisu šampioni, eto zaštojedino ako im se posreći da im novak negde naletion voli da bilduje samopouzdanje sporednim likovima ... a često i glavnimfedereru svaka častnije u nekoj formi ali se bori da izađe na megdan rafigde će biti pokošen po n-ti pute to se zove sportski duh

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...