Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otrsiće to Noklica rutinski u 1/2. Možda je i David napokon shvatio da se sa ovim golijatom može igrati pa da ovaj i ne dođe do Novaka. Sviđa mi se što nas je žreb opet spojio sa BYErdihom u 1/4 finalu, umesto Per-a recimo koji igra kao mašina.

Link to comment

jj iako je dobila prvi set, ima velike šanse da izgubi ovaj mečfh joj je impotentan neviđeno i evo je halep do sada to već ukapiralasada joj šalje na bh samo kada je prinuđenajelena 100% zicere ne ume da iskoristi ako mora da ih izvede forhendom :isuse:

Link to comment

A juce bas gledam, isto tako, a Li je sve poene osvojila saljuci joj lopte na bekhend. Kad god je probala da igra na Jelenin forhend, slala je lopticu u aut pola metra.edit: izvinte na smaranju, ali sad me tek pustilo da pricam o jucerasnjem mecu. dok sam gledao bio sam toliko sokiran lošošću™ da nisam imao snage :D

Edited by aram
Link to comment

Cim Viskovic i lazni Viskovic kazu jos toliko gemova da pobede krece naopako. :DSad bi trebalo da kaze da je Berdih na 3 gema od osvajanja seta.

Edited by Nesh
Link to comment

do 5-3 i serviranja za mec nije dozvolio break loptu... i onda izgubi dva servisa za redom :isuse:doduse, i igra kao amater od pocetka, jedino sto je Berdych prestao da salje sve lopte u aut, pa se okrenuo rez

Link to comment

pa ok, bolje i da ga izgubi nego da ide na rafu u uverenju da dobro igraed.a i rg je pred vratimatreba da se zamisli gde je sa formom

Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...