Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni veoma asimpatični janović cepa majicu ko da je uzeo titulu u najmanju ruku :lolol: šteta što nema strima za jj i bojanuovako ne znamo dal' se bojana raspada ili jj gazitm

Link to comment

kolikogod jj bila u dobroj formi, male su joj šanse u sledećem mečudoduše, lina ume da se raspadne, tako da sve je mogućeono što je sigurno, pobeda ili poraz će biti skoro u potpunosti na lininom reketu

Link to comment
Mike Dickson ‏@Mike_Dickson_DM 26mAndy Murray says its 'unlikely' he will play french open due to lower back problems.Mike Dickson ‏@Mike_Dickson_DM 16mDownbeat press conference with Andy Murray, he'll give it 4-5 days and then take a view on whether he's ready for 'most physical' Slam.
Link to comment

dobro je, nastavio je. :thumbsup: hteo je da preda a u jednom trenu sam pomislio da će da ga bije...mada nije samo u pitanju taj jedan poen, više mislim da Viktor pokušava da se izletarguje

Link to comment
Wawrinka odustao, tako da Novak igra sa Ukrajincem
sutra u podne :wicked:glupi raspoređivači :rant: nisu mogli staviti na drugi teren, u 7 lepo...a oni stave Janowicz-Gaske :isuse: ko će im to gledati? meč atraktivan kao i danas Viktor.Gulbisopet neću moći gledati, italijani bi sve uradili za posećenost, kao i uvek
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...