Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

Ako bi Ferer kojim slučajem osvoio turnir, bio bi samo 20 bodova iza Federera.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
tesko da ce, dobija ga haas :) Edited by aram
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

1s0414.jpg24l7zu9.jpgzagrevanje za sledeću nedelju, igrao se sasvim dobar tenisšteta, ali Dule je danas malo slabije gurao lopticu nego juče protiv Starace-a.Volandri na mišiće prošao 6-3, 7-6 (8), usput malo i zajebavao damu iz prvog reda koja je navijala za Duleta :o
Link to comment

Pošto su karte za čelindžer?Jadno da država čiji je predstavnik broj 1 nema čelindžer, znam da ih je u Italiji donedavno bilo dvadesetak.

Link to comment

free entrance... samo ako oćeš sedneš moraš stići ranije... inače se laktaš. ja posle posla stigao na prvi brejk 3-1mislio sam biće više ljudi a ono 2-300, mnogi iz tog rimskog teniskog kluba gde se igra turnir

Link to comment

Koliko je samo dosadno kada se po hiljaditi put ponovi "nije ovo onaj Nadal", kao što je Višković uradio maločas. Naravno da nije i neće nikada ni biti, baš kao što ni Đoković recimo nikada neće biti onaj iz proljeća 2011, Federer iz 2006. i tako redom.

Link to comment

toliko je to sve labavo kod Ferera... brejkuje za 2-4 i posle 2 minuta već ga Nadal ribrejkuje. :isuse: kud sve to vodi?

Koliko je samo dosadno kada se po hiljaditi put ponovi "nije ovo onaj Nadal", kao što je Višković uradio maločas. Naravno da nije i neće nikada ni biti, baš kao što ni Đoković recimo nikada neće biti onaj iz proljeća 2011, Federer iz 2006. i tako redom.
narafski, nije ni Kei onaj isti, Bugari umeju takođe da uče na greškama... ali Ferrer je stara škola... njemu je zadatak ginuti Edited by mlatko
Link to comment

Jbg, kad Dača ne zna da zatvori, ima ko zna.Ako ne dobije TB, trso jeNekako me od sinoć drži osećaj da će Vavrinka na kraju da uzme turnir -_-Al Rafa crta...

Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...