Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nisu svi zviždali, majku mu. Čak je i Višković govorio da je to samo jedan mali deo publike.
Mislim da je to njegova pristojnost progovorila iako to definitivno nije bilo tako.No dobro, kako god bilo, Dimitrov je rasturio Noleta potpuno i to ništa ne može da promeni.
Link to comment

wow, za sve pare je odigralo mlađano bugarče + novak ukurcu i rezultat logičanšpanska publika već toliko putadokazano = šabanija žešćajoš od kako je novak postao tolika pretnja nadalu, ne mogu da ga smisle

Link to comment
wow, za sve pare je odigralo mlađano bugarče + novak ukurcu i rezultat logičanšpanska publika već toliko putadokazano = šabanija žešćajoš od kako je novak postao tolika pretnja nadalu, ne mogu da ga smisle
puta je kurva, pazi sta pricas -_-
Link to comment
"For 12 days after MC I didn't touch the racket. Until Saturday I didn't know whether I would play"[/size] :isuse:
Ma da, nije trenirao...igrao je sasvim dobro za prvo kolo, ali je Tuta sledeća velika stvar u tenisu i on izgleda ne može da se pomiri sa činjenicom da stižu novi.Mada, ja zaista ne razumem zašto Novak uopšte igra Madrid...ok, osvojio ga je jednom i to je dovoljno. Valjda je Rim važniji, a šljaka u Madridu je užasan rizik. Molio sam Boga da izgubi što pre i da se ne povredi, mislim da će povreda na ovom turniru biti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...