Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj novi favorit od mladih tenisera je ova Spanac Kareno Busta. Visok 188cm, brz, korektan servis, psihicki prilicno stabilan (okrenuo dosta meceva koje sam pratio)... Mada, gledao sam ga samo na sljaci :D

Link to comment

Dobro se pokazao u dosadašnjoj sezoni šljake ove sezone. Vredi baciti koji dinar na njega dok ga kladže ne počnu ceniti.

Link to comment
Moj novi favorit od mladih tenisera je ova Spanac Kareno Busta. Visok 188cm, brz, korektan servis, psihicki prilicno stabilan (okrenuo dosta meceva koje sam pratio)... Mada, gledao sam ga samo na sljaci :D
Valja pomenuti i da je Jirži Veseli, 93. godište, ove nedelje osvojio još jedan čelindžer, i od ponedeljka će biti 124. na listi. Ja još nisam gledao ni Karenja ni Veselog ali definitivno su već sada igrači za atp nivo.
Link to comment

evo i mene nazad sa finala. bilo je ok. nije bio neko turbo fantastican tenis jer je kolsrajber bio samo u nekoliko gemova dovoljno dobar da bi bilo napeto.tomija je uzivanje gledati sa koliko lakoce dolazi do pozicije za dobar udarac, elegantan bekhend, precizan i snazan forhend, stravican bekhend slajs kojim je par puta doveo kolsrajbera u veliki problem. nije ga isao servis prva dva-tri gema pa je onda i bilo kao izjednaceno, ali cim je servis krenuo bilo je jasno. doduse, na kraju je ispalo i napeto jer se doslo do tajbrejka, ali i to je bilo 5 minuta slabosti kod hasa. citav teniski centar je mali, simpatican i okupiran od bmw-a tokom turnira. bila ja i gospodja has, ali daleko da bih je mogao dobro sliknuti.lep je autic dobio tomica na kraju. :)da, steta sto je tomica imao tolike povrede u toku karijere. mislim da bi sampras i dalje bio rekorder po broju osvojenih grand slamova.publika fantasticna. vise su bili za hasa, iako je kolsrajber rodjeni bavarac. ponasanje i poznavanje tenisa na nivou.mario gomez i tony kroos isto bili u publici.DSC_0012.JPGDSC_0022.JPGDSC_0041.JPG

Link to comment

"Džon Tomić me tretirao kao psa"

Tomas Drue, sparing partner Bernarda Tomića, kaže da je udarac koji mu je zadao Bernardov otac Džon samo kulminacija višemesečnog zlostavljanja.U intervjuu za Herald San Drue kaže da je ceo sukob počeo kada je Džon zatražio da mu kupi kartom mleka. Svi su čekali da pođu na aerodrom, pa je Drue odgovorio da nema vremena. „Tenzije su već bile na visokom nivou“, kaže Drue i dodaje da je video kako Džon udara u usta sina Bernarda na treningu prošlog utorka, posle čega je mladi teniser zaplakao.
Malo objašnjava otkud Bernardu razni ispadiŠire na Ozi vestimaNe bih da mrsim, al cenim da neck brace baš nije bio neophodan Edited by Garnirung
Link to comment
His tantrums on the practice court are common and he has often threatened to switch Bernard's allegiance to Croatia unless his demands are met.
Damirov brat Hrvat? evilsmile.gif
Link to comment

Gledao sam sinoc Azarenku, ceo mec protiv debele Pavljucenkove. Sa ovakvom igrom ispada protiv prve raspolozene protivnice, nece svaka masiti zicere kao Ruskinja sinoc.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...