Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

Ma ok je to za raspodelu, mislim bila aktuelna ta priča pre par meseci, ali ovo je povećanje ukupne mase.I to još za 40 posto, dakle žestoka sumica.Ne znam jedino da li stiže od sponzora, tv i ostalih prava ili misle da je interesovanje takvo da mogu da ošašave kupce ulaznica.
prosle godine je bio neki tekst (ne mogu sad da nadjem) na tennis.com o nagradama na gs-ovima, od ukupne zarade turnira na nagrade igracima je prosle godine otislo manje od 20%, tako da prostora za povecanje svakako imai sa tih 40% povecanja na 20% izadje koliko? opet ispod trideset posto ukupne zarade turnira.. :fantom:
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad nisam siguran dal je pisalo prihod ili zarada,(mada mi se cini da je termin bio profit a ne revenue) al uopste ne sumljam da kad se na kraju podvuce crta ipak ostane neka crkavica..

Link to comment

@ aramne znam kako ćeš definisati zaradu ali u ovom slučaju ne tako sigurno, jer od tog dela idu nagrade igračima ( a one su iz ugla organizatora trošak kao i svaki drugi ). Pre će biti da je u pitanju ukupan prihod iz kog se pokrivaju nagrade igračima, troškovi održavanja terena 24/365, marketing, sudije, mnogobrojno osoblje okolo, troškovi i smeštaj igračima, sve one stavke ispod stola za igrače i još puno puno manjih i većih izdataka...Mada stoji i to da prostora da se poveća taj procenat koji ide igračima, i dalje ima...

Link to comment

kupio sam kartu za finale bmw opena u minhena. imaju i top 10 igraca. janko tipsarevic. :)solidan je sastav. cilic od medjugorja, haas, kolsrajber, davidenko, dolgopolov, tomic, gulbis, troicki, monfis...

Link to comment
kupio sam kartu za finale bmw opena u minhena. imaju i top 10 igraca. janko tipsarevic. :)solidan je sastav. cilic od medjugorja, haas, kolsrajber, davidenko, dolgopolov, tomic, gulbis, troicki, monfis...
Ako budeš raspoložen, baci neku impresiju i tako to :)Po statsima, Jelena u poslednje 2 godine i frtalj, ima 3 pobede nad Top 10. Od toga Stosur dvaput.A izgleda da će i treći put, ako privede mirno ovaj drugi set.
Link to comment
obzirom da je rafa trenutno tek peti na atp listi sa skoro nikakvim sansama da bude cetvrti (mrzi me sad da racunjam™ koliko bi ferer morao da kiksne da bi ga rafa prestigao) njih dvojica ce teoretski moci da se sretnu vec u 1/4 finalu na sva tri preostala turnira na sljaci evilsmile.gif
Ferer se trudi da te demantuje posto je uspeo da ispadne u prvom kolu Barselone od Tursunova, a ako se ne varam brani finale.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...