Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

Banovaše nam Harpera zbog ĐokovićaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
jbg, dozvolio im da ga spuste na njihov nivo, a onda ga dobili na iskustvo.. :fantom:
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uostalom, prilicno sam uveren da ce Rafa posatirati sve zivo u Barseloni tako da mislim da je ova rasprava akademska. On na sljaci ne moze da izgubi ni sa 70-80% upaljenih motora protiv konkurencije kakva ce se pojaviti u Kataloniji.
Hm... tako je izgledalo i u Monte Karlu, pa se poprilično napatio protiv Dimitrova i Tsonge. Plus ovo mu je već 6 turnir za 3 meseca, videćemo koliko će sve to imati efekta. Ne bi me iznenadilo da u Barseloni ne bude baš sve glatko kao što se očekuje.
Link to comment

Englezi se baš otvorili za Vimbldon, 40 posto povećanje nagrada u odnosu na prošlu godinu.S obzirom da je i AO ove godine podigao, kao da su krenuli da se kolju ko će više da grune.Iz kojeg god ugla da se pogleda, zlatna era za tenis.A u drugoj vesti, Endi izgleda pikira na endorsmente u Indiji i tom delu sveta, pošto je angažovao Bupatija za agenta.

Link to comment
a koji ga je kurac uopste terao da ide tamo nikad necu shvatiti. a i dudu isto.
e vala neću ni ja
Englezi se baš otvorili za Vimbldon, 40 posto povećanje nagrada u odnosu na prošlu godinu.S obzirom da je i AO ove godine podigao, kao da su krenuli da se kolju ko će više da grune.
tražili teniseri da se malo pravednije podeli taj kolač, tj. da organizatori ne bacaju njima samo mrvicee sad, kad se čuju cirfre koje dobijaju pobednici, reko bi čovek da su alavial' kako čujem, ovi najbolji, što redovno stižu do završnica, tražili da se povećaju nagrade za ove što ispadajuu prvim kolima, jer često te nagrade ne mogu da pokriju ni troškove, a ni bez tih, što ispadaju u prvoj nedelji, nebi bilo gs-ova
Link to comment

Najveći turniri i treba da se otvore, NBA igrači štrajkuju zbog procenata, a mislim da su veći (neka me neko ispravi) bar duplo ako ne i triput. S druge strane mali turniri isplaćuju mršave zarade, ali ni sami bolje ne prolaze.

Link to comment
Pa popičkarao se sa onima sa SZD na onom glupavom topiku o ĐokovićuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
ja ne znam sto se on svadja sa njima, oni su meni smesni. Filip je garant najveci NJole fangirl u univerzumu.
Link to comment

Ma ok je to za raspodelu, mislim bila aktuelna ta priča pre par meseci, ali ovo je povećanje ukupne mase.I to još za 40 posto, dakle žestoka sumica.Ne znam jedino da li stiže od sponzora, tv i ostalih prava ili misle da je interesovanje takvo da mogu da ošašave kupce ulaznica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...