Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

bice i madrid, pogotovo sto se osim da ce biti crvena ne zna kakva ce tamo biti sljaka ove godine, ona ranija je bila brza ali ne znaci da ce i ove godine biti takva, mozda cirijak iz inata sto mu nisu dali da zadrzi plavu napravi crvenu podjednako klizavu ili stagod ;)

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

bice i madrid, pogotovo sto se osim da ce biti crvena ne zna kakva ce tamo biti sljaka ove godine, ona ranija je bila brza ali ne znaci da ce i ove godine biti takva, mozda cirijak iz inata sto mu nisu dali da zadrzi plavu napravi crvenu podjednako klizavu ili stagod ;)
Madrid moze Novaku dosta da donese ali Rim je za Rafu, cini mi se bitniji. Rimska sljaka je slicnija RG nego madridska, turnir je vremenski blizi Parizu, a od svih evropskih terena tu Novak ima najvecu podrsku, tako da ce Rafi atmosfera biti slicnija pariskoj, gde ga bas i ne vole nesto narocito.Jos samo da na sva ta tri turnira njh dvojica uopste dodju do finala. :lolol:
Link to comment

obzirom da je rafa trenutno tek peti na atp listi sa skoro nikakvim sansama da bude cetvrti (mrzi me sad da racunjam™ koliko bi ferer morao da kiksne da bi ga rafa prestigao) njih dvojica ce teoretski moci da se sretnu vec u 1/4 finalu na sva tri preostala turnira na sljaci evilsmile.gifinace ono za rimsku sljaku stoji, ali ni jedan teren na turu nije tolikih dimenzija kao centralni na rg tako da rafa moze da igra iz treceg reda tribina tamo i po tome je zapravo neuporediv..

Link to comment
inace ono za rimsku sljaku stoji, ali ni jedan teren na turu nije tolikih dimenzija kao centralni na rg tako da rafa moze da igra iz treceg reda tribina tamo i po tome je zapravo neuporediv..
Da, u pravu si. Govorio sam uporedo o Madridu i Rimu, RG je drugi par cipela.
Link to comment

Ma samo nek igra tako. :DEdit:

tako da rafa moze da igra iz treceg reda tribina tamo
Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
šo? šta je rekla?
ma ništa nije rekla, nego dok sam pisala post ona je bila u brejku zaostatka a ja napisala da je rezultat neupitan, u aninu korist, dakako
Link to comment
Otuda oni kad god izgube nikad nisu bili 100% fit, 100% u mecu, 100% takticki besprekorni, 100% sa dobrim planom igre, uvek je tu nesto falilo kod njih da se dobije mec.
di si bre harperuuuuuuuuuuuuuua ovo je i istina, ne samo da oni misle tako. ja ne znam nijedan mec gde su obojica bili ne na 100, vec na 90% svojih mogucnosti(sem onog ludog meca u Madridu za koji sam i dalje siguran da je najbolji mec koji su bilo koja dva coveka odigrala na dva dobijena... koliko je Novak psihicki pao posle tog meca dovoljno govori u prilog istom). uglavnom nesto ne stima u mecu za bilo kojeg igraca, tako da onaj koji pruzi veci procenat svog maximuma uglavnom i dobije. a kod obojice se taj procenat u mnogome ogleda u samopouzdanju....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...