Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

Pravo da ti kazem Novak je teniser koji vrlo lose reaguje na promene vremenskih prilika i sporiji teren definitivno vise odgovara Rafi. Tako da sam ja za sunce.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pravo da ti kazem Novak je teniser koji vrlo lose reaguje na promene vremenskih prilika i sporiji teren definitivno vise odgovara Rafi. Tako da sam ja za sunce.
Opet pogrešno, ako prošlogodišnji RG nije dovoljan dokaz, ne znam šta jeste. Da su ostali još malo na terenu po kiši, Rafa ne bi znao šta ga je snašlo :)
Link to comment

djoker je rekao boškoviću:"Meni iskreno odgovaraju ovakvi vremenski uslovi na šljaci, ukoliko i u nedelju bude ovako. Mislim da su mi šanse povećanje, odnosno, kada je vreme teško i nema sunca lopta na šljaci ne odskače toliko visoko. Samim tim, oduzima se njegova največa prednost - a to je njegov čuveni spin, kojim pravi razliku sve ove godine", rekao je Đoković

Edited by gone fishing
Link to comment
Posto niko ne prati male terene ....Lajovic u Rimu u polufinalu (35K)Bozoljac u Sarasoti (100K) u finalu dubla
šteta za Lajovića, moglo se pogledati sutra finale
Link to comment
Pravo da ti kazem Novak je teniser koji vrlo lose reaguje na promene vremenskih prilika i sporiji teren definitivno vise odgovara Rafi. Tako da sam ja za sunce.
Jebo te, kako si ti tvrdoglav. :frust: Nije bitno sta Novak kaze o tome kakve vremenske prilike bi mu vise odgovarale, bitno je sta ti mislis.
Link to comment
"Whenever you play Rafa, you know what to expect," said Djokovic. "You expect the toughest challenge possible on clay. I'm ready for that. I'm very happy that physically, mentally, emotionally I have been improving as the tournament was going on. Each day I feel better on the court, more confident. "Of course, I will have to be on top of my game. I will have to be focused and motivated from the start to the end in order to have any chance of winning against Nadal. I need to have a very optimistic mindset in order to get a win. I'm not going out there to play my best; I'm going out there to win. That's how I'm going to feel tomorrow."
mada je ona recenica izvucena iz konteksta, cela izjava drugacije zvuci
Link to comment
mene samo malo brine ono da sutra izlazi da pobedi, kad god se preterano busao nije na dobro izlazilo..
Neka, sigurno to malo utiče i na Rafu. Sigurno oseti malo više straha tako nego da kake lepo jedan o drugome u beskonačno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...