Jump to content

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

ana mora da igra svoj najbolji tenis da bi dobila erani. ne dajem joj neke šanse, za razliku od jj koja ima lepu šansu da prođe krsteunovak rutinski, deluje ko da se smara, ne igra se njemu tenis preterano ovih danajanko se popravlja, ko bi rekao da će izvući meč posle onakvog prvog seta.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovde fali još samo bangavi ball toss i kao da gledam Anu. Mada su joj procenti serve slični i bez toga.Ustvari, Muguruza je kao neki miks Lindzi i Ane.

Link to comment

Ja se ponadah da ce proci obe, ali corak. Jelena je bar izdrzala pritisak. Dobila dugacak treci gem prvog seta, a zatim se vratila u drugom.

Link to comment

jelena takoreći u nizutm :fantom:ipak, očekujem da niz bude prekinut u sledećem meču, nije joj vinči ležala ni kad je bolje igralaana nema nikog dobronamernog u svom okruženju, reklo bi se.novak ako ne uđe baš ozbiljno u naredni meč, mogao bi mnogo da se iznenadiipak, pošto je već doživljavao teške poraze od hasa, nadam se da će biti maksimalno motivisan i fokusiran

Link to comment
ana nema nikog dobronamernog u svom okruženju, reklo bi se.
Meni Ana deluje kao da je potpuno sama samcijata na pozornici, a da pogrešno misli da je na istu izašla da recituje svoj sastav sa kursa kreativnog pisanja, a ne da igra tenis. I da se grdno iznenadi kada joj organizatori tutnu reket u ruke, i da se sve vreme meča ona pita: " o, bože, kada ću ja da dođem na red?"
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...