Jump to content

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na osnovu do sada viđenog, je l' prerano da se zakljuci da ce stari Nadal zaista vratio i da ce jesti malu decu u narednom periodu?
Jeste.Ali je svakako dobar pokazatelj za njega i fin boost posle toliko odsustva...
Link to comment

Sve u svemu cudan turnir. Delpo je ucestvovao u tri od cetiri meca koja ce se pamtiti, a Nadal u dva. Gulbis je najprijatnije iznenadjenje, jer ovakvog Delpa dugo cekamo i znamo da ima u sebi sampionsku crtu. Berdih je postao mnogo stabilniji i na njega treba obratiti paznju. Sa Nadalom nisam nacisto i ne znam da li mu je ovakav tempo i raspored bas bio potreban. Mislim da je i on iznenadjen svojom igrom. Ne nacinom, jer smo to gledali i 2011 kada je po meni igrao mnogo bolje i da nije bilo onakvog Novaka ko zna sta bi bilo. Cekam mec Nadala i Novaka da bi mi neke stvari bile jasnije. Novak je sada u cudnoj situaciji i ne verujem da ga veseli odustajanje Rafe i Feda. Da li da osvoji igracki okrnjen turnir ili da se stekuje. Takodje mislim da mu je poraz od Delpa legao ko budali samar. I da ne zaboravim, neverovatno je popravio voleje u smislu tehnike, dok jos treba da radi na samoj kretnji ka mrezi i brzini odlucivanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...