Jump to content

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma Berdih je bio gotov još pre nego je ovaj meč počeo... nego, jezivo je iritantan Nadalov ritual pred servis, nekakvo obrnuto prekrštavanje - prvo kao vadi gaće iz bulje, pa dodirne levo rame na majici pa desno, pa onda nos, pa levo uvo (kao sklanja kosu) pa opet nos pa desno uvo... i tako u nedogled, svaki put isto :fantom:

Link to comment
I Rafi fali samopouzdanje.
+1Na trenutak mu je pao ritam i Berdih je to kaznio, sort of, s obzirom na poklon na brejk loptu.Ali, Berd jednostavno nema srce šampiona. Em je servirao u WTA stilu, em je sve prepustio Rafi od 5:3.Ovaj poslednji gem je skroz prso.
Link to comment
Ne mogu da odlucim koja me je slika sa kraja ovog meca vise uzbudila: znojavi Nadal ili znojavi Leri Elison.
Obzirom da je Leri samo 3 godine mlađi od mog tate, izbor se sam nameće :lolol: :lolol: :lolol:
Link to comment
Mislim da bi Troicki bolje odigrao danas, katastrofalno loš Berdih, nije ni čudo što nikad nije ništa osvojio.
Od većih osvojio je jedan Masters IIRC.Sad pogledah - Pariz. Edited by miki.bg
Link to comment

Zašto organizatori ne stave 1/4, 1/2 finala i finale u predvečernje i većernje sate, tipa 17-20? Nema smisla da se se igra po najvećem suncu. :isuse:

Edited by miki.bg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...