Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače dobro finale, voleo bih da već jednom prestane da se svađa s publikom, sudijama, terenom, sam sa sobom itd, ali izgleda ništa od toga :P Osvojena titula, idemo dalje :)
Zasto? Ako bude to radio samo ce povecavati unutrasnju frustraciju, sto bi mogao biti jedan od glavnih razloga sto nije do kraja izvukao mnoge GS. Novak Djokovic je takav kakav jeste. Ja ne podnosim njegovo klovniranje(attention whore) ali on je takav. Nn ne treba to da potiskuje. Onaj ko hoce neka navija za njega, onaj kome to smeta ne mora i to je to. Mnogi su bili i protiv Mekenroa zbog ponasanja a danas ga se secaju sa setom.Novak je ovaj mec mogao ranije da zavrsi da je vise koristio bh paralele.
Link to comment

tesko da je Delpo blizu Murraya, Nadala i Novaka... odigra on ovakav turnir s vremena na vreme, onda na sledecem potone bezveze. covek odigra fenomenalno 1/2 finale Wimbledonea, onda ispadne od penzionisanog Hewitta u drugom kolu US Opena.OK, kada je on, onda je on, cepa, dere, ubija, ali bilo bi lepo da jednom vidimo taj nivo duze od nedelju dana. ovako je covek koji ima nevidjeni upside i jos nevidjeniji downside. btw, kada igra svoj najbolji tenis, Berdych je ispred Delpotra. mozete da pitate Federera ako meni ne verujete :D jedini problem je sto kada Berdych vidi Rafu(a donekle i Novaka) spusti gace :D

Link to comment

delpo ima nekoliko slabosti zbog kojih nikada neće postizati rezultate kao novak, pa ni kao mariprvo, mnogo je visok, a to dosta utiče na kretanjeranjiv je sa bh strane poprililčnoritern mu je prosečan, osim ako baš ne ubode stranu pa raspali sa fhon zapravo ovakve maestralne partije postiže jako dobrim servisom, vrhunskim forhendom i velikim srcemto ipak nije dovoljno za sam vrh

Link to comment
prvo, mnogo je visok, a to dosta utiče na kretanje
Visok i krupan. Mislim da je ovo odlucujuce, treba pokretati toliku telesinu satima iz ugla u ugao terena. U stvari, ja se ne secam igraca tolikih gabarita da je bio toliko visoko na ATP listi i da je pruzao tako fenomenalne partije. Freakns, anybody?
Link to comment
Ana igra smešan tenis
A i vi ste fantomi da posle onakvog meca Novaka i DelPa gledate ovaj "hitni lopticu u sumicu" festival. Ja pogledao par gemova informativno i odustao.
Link to comment
Zasto? Ako bude to radio samo ce povecavati unutrasnju frustraciju, sto bi mogao biti jedan od glavnih razloga sto nije do kraja izvukao mnoge GS. Novak Djokovic je takav kakav jeste. Ja ne podnosim njegovo klovniranje(attention whore) ali on je takav. Nn ne treba to da potiskuje. Onaj ko hoce neka navija za njega, onaj kome to smeta ne mora i to je to. Mnogi su bili i protiv Mekenroa zbog ponasanja a danas ga se secaju sa setom.Novak je ovaj mec mogao ranije da zavrsi da je vise koristio bh paralele.
Ne kažem da treba da potiskuje, ali ne mora baš ni da šutira semafor i urla na sudiju, ima poprilično prostora između te dve krajnosti :)
Link to comment
Zasto? Ako bude to radio samo ce povecavati unutrasnju frustraciju, sto bi mogao biti jedan od glavnih razloga sto nije do kraja izvukao mnoge GS. Novak Djokovic je takav kakav jeste. Ja ne podnosim njegovo klovniranje(attention whore) ali on je takav. Nn ne treba to da potiskuje. Onaj ko hoce neka navija za njega, onaj kome to smeta ne mora i to je to. Mnogi su bili i protiv Mekenroa zbog ponasanja a danas ga se secaju sa setom.
Ovo i ja mislim. Ne radi se o tome da ga ovi ispadi spriječavaju da igra svoj najbolji tenis, nego upravo suprotno, prikazuje ga u momentima kada je najnapaljeniji. Najgore je igrao kada je izigravao džentlmena na terenu. Kad vidim urlike, cijepanje košulje i busanje u prsa znam da je prikazao svoj maksimum, a da je drugačije u ovoj eri šampiona prosto ne bi bilo mjesta za njega.
Link to comment

Što se tiče ovih visokih, Mark Rose je bio poprilično gabaritan a bio je u top 10 prilično dugo, ali ipak dosta slabiji od Delpa. Krajiček, možda?Inače još jedna stvar koja se rijeđe pominje kada su u pitanju rasprave na temu zašto taj i taj nije ostvario svoj potencijal, mislim da Delpo, kao i Berdih, nisu do kraja razvili svoj servis, s obzirom na visinu koju imaju.U međuvremenu sam se sjetio i Toda Martina, on je možda bio najbliži Delpu od igrača iz 90-tih.

Edited by keitel
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...