Jump to content

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo mi je žao što je Nadal izgubio... nekako bi mi prijalo da ga je sutra Novak otresao. Ali nema veze, drago mi je da je Delpo dobio :P - on je neviđeni cooler i jedna od najsimpatičnijih njuški na turu :)

Link to comment
ako Delpo nastavi ovako da trese, NJole ce morati da igra extra agresivno...
to je jedini način da se dobije delpo kada je u zoniako novak krene mlako, dok se opasuljitm biće u minusu za set
Link to comment
uteče rafa sa megdana djokeru -_- , no opet je uvećao prednost za 360 ili 760 poena :dry: ako nastavi ovim tempom neće ga djoker stići do uso
Nije uvećao, već je Novak smanjio zaostatak na nešto malo ispod 2500, ako sutra dobije biće oko 2000. Nije malo, ali nije ni nedostižno :)
Link to comment
bogme, rafa čujem sve same hvalopseve za delpovu današnju igru ima, a i ne imo
Pa nije baš za očekivati da kaže "Juan je igrao 'nako, ali dovoljno da me rastavi" :D
Link to comment

Ni nadal nije igrao loše, čini se da je bio bolji nego u pekingu, ali del potro ga je lagano otresao (i u finalu indian velsa rafa se izvukao iz provalije). Inače, del potro je jedan od retkih koji nema nikakvu blokadu kad igra protiv djoke, nadala ili ranije federera, (finale us opena i bombardovanje federera u 5.setu :)).

Link to comment

Delpo je juce odigrao zverski na svaku brejk loptu Nadala i tu je najveca razlika izmedju njega i Stanislava, ovaj na set loptu odservira prvu duplu a pre toga se usro dok je dosao do iste... Po meni, danas su sanse fifti-fifti a kvota masna na Argentinca, 2.90 :D

Link to comment
Delpo je juce odigrao zverski na svaku brejk loptu Nadala i tu je najveca razlika izmedju njega i Stanislava, ovaj na set loptu odservira prvu duplu a pre toga se usro dok je dosao do iste... Po meni, danas su sanse fifti-fifti a kvota masna na Argentinca, 2.90 :D
ti bas resio da das pare na del potra, ali ti ipak treba podrska od drugih? :Devo od mene.ubice ga i razvalice ga...
Link to comment

ja koliko sam za prošlo finale bila sigurna da će nole da otrese rafu, toliko za ovo nemam pojma šta da očekujemžao m je gli, rado bih ti pomogla, ali i šesto čulo ovaj put zakazalo :D nije mi jasno zašto je tako visoka kvota na delpa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...