Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

mene ne bi cudilo da on, kakav je lud, kad batali singl nastavi da juri slemove u dublu. kao navratilova. to mi prvo pade na pamet danas kad sam ga video.

Link to comment
mene ne bi cudilo da on, kakav je lud, kad batali singl nastavi da juri slemove u dublu. kao navratilova. to mi prvo pade na pamet danas kad sam ga video.
Bilo je to pitanje više puta postavljeno, rekao je da nema šanse za tako nešto. Da mu je to bitno igrao bi dubl odavno.
Link to comment

Nesrecni Granoljers opet protiv Novaka. Valjda ce Novak malo pesacki da odigra taj mec, ako bude igrao kao obicno protiv Marsela ubice mu volju za tenisom. Ja ne znam igraca kojeg je vise istamburao na terenu od njega kad god ga dohvati.

Link to comment

Feđa srećan

"Veoma sam srećan zbog Rafinog neverovatnog povratka, prošle godine su ljudi pričali da nikad više neće igrati tenis. Godinu dana kasnije, on je 'broj 1'. To samo pokazuje kako se stvari lako u ovom sportu mogu promeniti, što je sjajno. Sa drgue strane, pokazalo se da ljudi mogu ići u ekstreme ponekad, pa otpisuju igrača prerano", rekao je Federer.
Link to comment

ma da, kako da ne :fantom:imaće on kad da žali za onim sf rg kad se upeo iz petnih žila da bude prekidač nizatmvratiće se njemu pogani prstićtj. kad ga rafa pretekne za taman taj jedan gs trofej evilsmile.gifmeni najsmešnije kooliko fedovi fanovi sada navijaju za novaka u mečevima sa rafom, ma ko da im je rod rođeni :D

Edited by duda
Link to comment

nisam ocekivao drugaciji komentar dragog nam federera, mimo prikazanog...e sad, izvinjavam se njegovom fanu iz redova moderacije, necu nista ruzno reci, ne morate mi brisati postove

Link to comment

Delpo ima problema sa Kolsrajberom, 5:5 u trecem setu. Delpo je malopre servirao za mec i izgubio servis.edit: Dobio Delpo treci set 7:6

Edited by Tinman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...