Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

hoću reći da sad mnogi osporavaju federeru status goata baš zbog tog h2h sa rafom, a kako je nabijen taj h2h, to se zaboravlja
Upravo zato je ta prica o GOAT bazirana na brojkama jedna velika prazna kanta od price. Lako nadjes brojeve za sta god hoces da dokazes. Kad se budu svodili racuni za nekih 15-20 godina Fed ce ostati kao simbol najvece teniske i medijske dominacije, a Rafa i Novak zajedno kao simbol najveceg rivaliteta u istoriji tenisa. Mislim da je to i posteno i realno.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

cini mi se da je NJole veridbu obavio na biciklu...
E, kad sam ja pricao o pedaliranju po brdima oko Monte Karla. Cim su se pojavile slike kako tera bajk krenuo je da tera i Nadala s terena. :lolol:
Link to comment
Meni je ovo samo jos jedan dokaz da Nole ima problem u glavi. Sad kad je definitivno br. 2 i on ce postati agresivniji u zelji da ponovo dokaze da je najbolji.
Otprilike.Neka nastavi ovako i Rafica se uglavnom da place.
Link to comment
Ne treba ipak zaboraviti da je, nakon finala Monte Karla, kada su svi očekivali početak dominacije, uslijedio Dimitrov, pa Berdih, dalje je sve već poznato. Posle Šangaja će se znati gdje je Đoković u ovom trenutku.
Madrid je još igrao sa povredom, čak je razmišljao i da ga preskoči, drugačija je sad situacija, tj. bar se nadam. :) Edited by Time Crisis
Link to comment
Tipso lagano izgubio od Granoljesa, i izbegao Đokovića
Jbte, pa imao je više troškova za tu Azijsku turneju (putovanje, smeštaj, maseri, ovo, ono i ostalo) nego što zaradi, ispadajući u prvom, drugom kolu :isuse:
Link to comment
nadala opet muci koleno, sada je jasnije zasto ga je novak pregazio ko plitak potok :fantom:
A, pa da... Dok se tamo neki luzeri muče da odigraju 20-25 finala godišnje, pravi šampioni znaju kada treba da zaboli :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...