Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

pa ne znam jebi ga, covek je prakticno 2002. napustio tenis da bi brinuo o roditeljima u komi, nekako ne mogu tome da se nasmejem...
Pa, gde si video da se ja smejem? Napisao sam samo da u vrhunskom sportu cak ni takav talenat kakav imaju ta trojica koje sam pomenuo nije dovoljan za vrhunski rezultat.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa, gde si video da se ja smejem? Napisao sam samo da u vrhunskom sportu cak ni takav talenat kakav imaju ta trojica koje sam pomenuo nije dovoljan za vrhunski rezultat.
ne razgovaramo samo nas dvojica :)ja samo insistiram na razlici izmedju, reklo bi se, zaista ličnog izbora, kao npr. u slučaju safina, i serije vrlo teških ličnih i porodičnih problema. sad, da li bi has napravio značajniju karijeru da toga nije bilo, možemo samo nagađati i ti i ja... ali po rezultatima do 2002. i skoru koji je imao h2h sa vrhunskim igračima tog vremena, reklo bi se da bi.
Link to comment
ne razgovaramo samo nas dvojica :)
tu sam ostala još samo ja ondani najmanje nisam misila na hasa uz ono ha,hapovreda mozga se odnosila na safina, mada ni nalbi nije daleko od toga, on je umeo u sred nekih turnira da ide na neke auto-trke, ako se dobro sećammarat na himalaje, jbg, a želja za pivom se odnosila isto na nalbija, valjda zbog onog njegovog pivskog stomačića, mada zapravo i ne znam da li je ljubitelj piva :D
Link to comment
[/size]tu sam ostala još samo ja ondani najmanje nisam misila na hasa uz ono ha,hapovreda mozga se odnosila na safina, mada ni nalbi nije daleko od toga, on je umeo u sred nekih turnira da ide na neke auto-trke, ako se dobro sećammarat na himalaje, jbg, a želja za pivom se odnosila isto na nalbija, valjda zbog onog njegovog pivskog stomačića, mada zapravo i ne znam da li je ljubitelj piva :D
ovo za povredu mozga mi je bilo jasno :Dno, evo celog mog pousta (editovao sam kasnije, harper verovatno odgovorio ne primetivsi)
pa ne znam jebi ga, covek je prakticno 2002., sa 2. mesta ATP liste, napustio tenis da bi brinuo o roditeljima u komi, nekako ne mogu tome da se nasmejem, niti da poredim sa nadalovim kolenima ili safinovim pijankama.
rekoh, nekako mi samo nije fer stavljati coveka koga je zivot zajebao u isti kos sa ovima koje je evidentno boleo kurac (izvinjavam se renneovoj zeni) da se cimaju cim su zaradili prvo milionce.edit: anci je sirota glupa ko noc, sudeci po tome kako je odigrala ovaj mec. Edited by aram
Link to comment

nema tipsa živaca da se nadurava sa dolgopolovim, previše nam je tipsi nadrndan lik za totako da me ovo ispadanje ne iznenađuje ni maloana sa druge strane, šta rećijasno mi je da ne može na kraj sa igračicama tipa radvanske ali od polone da izgubi, tj. koliko se sećam, polona igra nešto a la ana samo dosta lošijeevo, ispade, znači nije polona lošija, ana je to :isuse:

Link to comment

treba malo obratiti pažnju na meč nadal-kolšrajber, tu bi moglo da bude svaštatmnaravno, samo ako nadal bude imao problema sa kolenima, nikako u slučaju da koli zaigra kako ume -_- tandem nole-vava rula, izbacili druge nosioce, danas protiv has/majer kombinacije

Link to comment
ne razgovaramo samo nas dvojica :)ja samo insistiram na razlici izmedju, reklo bi se, zaista ličnog izbora, kao npr. u slučaju safina, i serije vrlo teških ličnih i porodičnih problema. sad, da li bi has napravio značajniju karijeru da toga nije bilo, možemo samo nagađati i ti i ja... ali po rezultatima do 2002. i skoru koji je imao h2h sa vrhunskim igračima tog vremena, reklo bi se da bi.
OK, shvatio sam. Has je po meni najveca tuga od svih njih. Kompletan igrac, prelep tenis, sampionska glava. Velika steta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...