Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

šteta, on je igrao (kad mu se igralo) neviđeno dobar tenis
Steta. On, Has i Safin su dokaz da u savremenom vrhunskom sportu cak ni spektakularan talenat sam po sebi vise nije dovoljan ni za sta vise od povremenih bljeskova. Njih trojica je sa Rodzerom trebalo da cine ono sto danas cine Djokovic, Nadal i Mari, generaciju nekoliko fenomenalnih tenisera, ali su umesto toga samo tiho ispratili Rodzerovu apsolutnu dominaciju u toj generaciji, ne ometajuci je ni na kakav efikasan nacin.
Link to comment
jebi ga, has je ipak imao par objektivnih prepreka, nije mi ok trpati ga u istu ravan sa safinom...
I Nalbandijan je, samo sto meni nekako izgleda sasvim logicno kad vidim profi sportistu sa pivskim stomakom da moze biti injury prone. Nadal ima strasan deficit sa tim njegovim famoznim kolenima pa ipak pravi istorijske rezultate jer ima ceo tim ljudi koji se brine o tim kolenima. Na kraju se ipak sve svodi na to koliko zelis da ulozis u sebe i dokle si spreman da ides u posvecenosti da bi napravio veliku karijeru. Meni je OK i jedno i drugo, to je stvar licnog izbora, samo komentarisem razliku.
Link to comment

pa ne znam jebi ga, covek je prakticno 2002., sa 2. mesta ATP liste, napustio tenis da bi brinuo o roditeljima u komi, nekako ne mogu tome da se nasmejem, niti da poredim sa nadalovim kolenima ili safinovim pijankama.

Edited by aram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...