Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Mene zanima zašto nema mesta za Nikića.

Jako je dobar u klubu...

 

Nikola ga je direktno sklonio zbog ponasanja , tj. Nikola i Nikic se nisu gotivili dok su jos saigraci bili.

 

Odbojkasi su skoro svake godine osvajali nesto, neku medalju, ako se pogleda od 1995. mislim da samo jednu ili dve godine nisu osvojili nista (a i tad je bilo tipa neko 4. mesto negde, ne secam se tacno), i to posle neverovatnog niza kada je osvajano nesto svake godine. Tako da je neki pad bio neminovan. Pritom ovo je jedini kolektivni sport u kome je SRJ/SCG/Srbija nadmasila SFRJ i to zestoko. Meni je samo zao sto nisu uzeli za svo to vreme jedno SP i bar jednu SL (a bili su blizu mnogo puta bar za SL).

 

Mene samo zanima sta mislis, ima li sanse da se odbojkasi vrate na prethodni nivo ili je stanje takvo da je od sada manje-vise sve nizbrdo ili tavorenje?

Jednostavno to nam je sto nam je.Ovo je jos uvek mlada reprezentacija,mislim da ce se oprostiti samo Rosic i stankovic a svi ostali nastaviti.Problem je sto nema ko da dopuni,tj nema ni u najavi.Skoro se nije desilo da nema ni jednog klinca koji obecava.Koliko kod devojaka ima klinki koje samo izlaze tako ovde totalno suprotno.Svesni su svi toga i videcemo sta ce se preduzeti.Muska odbojka svake god generalno klizi i neke pretpostavke su da je kroz 10 god nece biti dok je zenska odbojka najposeceniji kolektivni sport.

 

Nikola je navukao gnev na sebe jel su mu pomocnici Italijani koji su placeni u dan.Pored toga njemu je ovo trece takmicenje na kojem mu ekipa ne igra na maksimumu..!!

Pisao sam o svemu jos tokom cele prosle god......

 

Nikola Grbić je po nekim pričama kancer naše odbojke. Još dok je bio igrač uzeo je na sebe i što mu sleduje i što ne. Sa mnogima je u lošem odnosu, a previše nadobudan, pa nervira ljude.

 Ne lupaj ....

Nema veze sa istinom,bilo je uvek netrpeljivosti izmedju igraca,pa braca Grbic nisu pricali ali to da je kancer je glupost.

Svi imaju tako misljenje zato sto se covek nikad ali nikad nije nasmejao ali jednostavno takav je ,mrtav ozbiljan uvek pa cak i dok kafu sa njim pijes

Link to comment

To su reči jednog bivšeg povremenog reprezentativca. Nije imao razloga da mi priča ružne priče o njegovom ponašanju i željom za prevelikim mešanjem u sve.

Link to comment

 

 

Jednostavno to nam je sto nam je.Ovo je jos uvek mlada reprezentacija,mislim da ce se oprostiti samo Rosic i stankovic a svi ostali nastaviti.Problem je sto nema ko da dopuni,tj nema ni u najavi.Skoro se nije desilo da nema ni jednog klinca koji obecava.Koliko kod devojaka ima klinki koje samo izlaze tako ovde totalno suprotno.Svesni su svi toga i videcemo sta ce se preduzeti.Muska odbojka svake god generalno klizi i neke pretpostavke su da je kroz 10 god nece biti dok je zenska odbojka najposeceniji kolektivni sport.

 

 

Mislim da ni u ženskoj konkurenciji nije baš blistava situacija, dosta tih perspektivnih klinki kasnije stagnira i ne razvije se kao što se očekivalo. Liga nam je očajna i tu nemaju prostora da napreduju, a opet, ako rano odu u inostranstvo, velika je šansa da se neće snaći. Pritom postoje sistemski problemi kao i kod muškaraca, proizvodimo blokere i korektore, primači su nam dosta tanki, a vrhunskih libera nema ni u najavi. 

Doduše, svakako je baza veća nego u muškoj odbojci. 

 

Ovo za Nikića zvuči pomalo neozbiljno sa Grbićeve strane ako u pitanju nisu stvari koje utiču na čitavu ekipu i koje se ne mogu prevazići.

Edited by Halvard
Link to comment

Sta je uradio?

Sorry, dete vitla, pa gledam na mahove.

trazi celendz da bi zaustavio seriju protivnika iako je iz aviona vidljivo da je sve cisto.

 

neverovatan set kureka. poljaci se vade iz mrtvih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...