Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

nikada necemo osvojiti ovu sl. otkad su to francuzi sada neki faktor u odbojci.

 

i samo da pitam ove koji vise prate nego ja u poslednje vreme. jel kvalitet odbojke sve slabiji kako idu godine ili se samo meni cini tako? npr siguran sam da smo pre desetak godina imali mnogo jacu ekipu, kao i brazilci...

Link to comment

nikada necemo osvojiti ovu sl. otkad su to francuzi sada neki faktor u odbojci.

 

i samo da pitam ove koji vise prate nego ja u poslednje vreme. jel kvalitet odbojke sve slabiji kako idu godine ili se samo meni cini tako? npr siguran sam da smo pre desetak godina imali mnogo jacu ekipu, kao i brazilci...

 

Ebem li ga, ja sam najvise odbojku gledao u vreme dok su igrali Grbici, Miljkovic, Kvisko i ekipa..

 

I cini mi se da je tada bilo nekako, recimo tecnije. Danas ne mogu da se naviknem na ovoliko gresaka sto u servisu, sto u polju..iz prostog razloga sto ih ranije nije bilo ovoliko.

Link to comment

imali smo 22:18 u trećem

 

sad kad nismo uzeli SL nećemo nikad. francuzi igrali diviziju 2 i osvojili

 

Kako su uspeli da iz druge divizije igraju ?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Rovario po nekim arhivama snimanim tv karticom pa smatrah ovo vrednim uploada na YT.

 

Ženska odbojka, finale plej-ofa Crvena Zvezda - Jedinstvo. Peta odlučujuća utakmica, 2-1 u setovima za Jedinstvo i 24:19 u četvrtom. Kvalitetnih osam i po minuta, plus Korać na mikrofonu.

 

 

Zna li neko godinu, ne mogu da nađem?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Terzic je opasan idiot, imamo kontrolu meca, igramo sjajno, on vadi Maju i Boskovicku zbog servisa i od 17:12 dolazimo na 19:21 a tajmaut zove na 19:19

Link to comment

Rovario po nekim arhivama snimanim tv karticom pa smatrah ovo vrednim uploada na YT.

 

Ženska odbojka, finale plej-ofa Crvena Zvezda - Jedinstvo. Peta odlučujuća utakmica, 2-1 u setovima za Jedinstvo i 24:19 u četvrtom. Kvalitetnih osam i po minuta, plus Korać na mikrofonu.

 

Zna li neko godinu, ne mogu da nađem?

 

Proleće 2004. Gledali u vojsci, dok smo čekali da počnu vesti i da pročitaju naredbu o skraćenju. Dobili đoku, ostali duže zbog 17 marta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...