Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Instikt odbojkaskog genijalca sa klupe, definitivno odlucio mec!

 

p.s. Posmatrati njihovog "uradjenog" korektora bradu™, neprocenjivo  :0.6:

nije to instinkt. ubacio je dobrog servera i starovica u prvu liniju umjesto jovovica da ojaca blok.

Edited by Timmi
Link to comment

Cim sam prebacio na pocetku tie-break-a kad smo poceli da gubimo, znao sam da cemo da dobijemo. Evo sad cuh, mislio sam da nemamo sanse posle onog pada u trecem i prepirke sa sudijom i onih gluposti, a taman uhvatili zalet sa 6 poena u nizu tada.

Link to comment

Zasto bi namerno izgubili.

 

Od Toleta postoji jos neko gori a to je Terzic.

Ostace ovaj do smrti.

 

Ne znam. Igrali smo sa drugom postavom, Terzićevi tajmauti su bili od po dve reči maksimum, uglavnom je ponavljao sve ok,  nikakve želje nismo imali, a Nemice su manje više očajne, utakmica sa milion greški na obe strane. Nemice su juče izgubile od Turske koju smo mi lagano dobili pre dva dana u 3 seta. 

Edited by theanswer
Link to comment

nije to instinkt. ubacio je dobrog servera i starovica u prvu liniju umjesto jovovica da ojaca blok.

Dobro sad, dobar server je isao na sigurno prebacivanje lopte (posle brada napravio as), dok se Stavrovic istakao vise u smecevima ... Slazem se da je pojacanje bloka cest slucaj kada si u zaostatku u finisu, ali opet mnogi treneri ziheraski ostave na terenu najbolje i najiskusnije (posebno nikad ne pozovu akciju za odlucujuce poene na igrace sa klupe)

Link to comment

Zaboravih da spomenem i onaj genijalni celendz na kraju utakmice,kao jedan od prelomnih trenutaka...

 

americki komentator koji komentarise na oficijelnom fivb youtube kanalu odlepio zbog tog celendza, evo i sad ga spominje dok komentarise francuska poljska  :lolol:

Link to comment

Ne znam. Igrali smo sa drugom postavom, Terzićevi tajmauti su bili od po dve reči maksimum, uglavnom je ponavljao sve ok,  nikakve želje nismo imali, a Nemice su manje više očajne, utakmica sa milion greški na obe strane. Nemice su juče izgubile od Turske koju smo mi lagano dobili pre dva dana u 3 seta. 

Terzicevi tajmauti su uvek sa maksimalno dve recenice. A Nemice nas redovno peru u zadnje vreme pa ovaj poraz nije nikakvo iznenadjenje.

Link to comment

Ha ha Francuzi....

 

U boljoj su formi nego mi.Imamo jace srednjake i jaceg korektora mada i njihov igra u odlicnoj formi.Ako sutra uspemo da primimo njihov flot servis dobijamo ih lagano,preko sredine ih ubijamo.Kljuc svega ce biti u tom njihovom servisu.

 

Njihov trener je nasa skola,zanat ucio od nasih trenera koji su bili i kojih jos uvek ima puno u Fr.Uspeo je da napravi dobru atmosferu u ekipi,ubacio nasu skolu i plus dodao Fr skolu odbrane i flot servisa i napravio lepu ekipu,isto tako gotovo cela postava im je napolju.

 

Nas problem je taj flot servis,ko god je dosao u Fr imao je problem (primaci) sa prijemom,zadnji primer Kovacevic.

 

Nikola vodi ekipu lepo,lepo i cita igru.Ne mozemu se zameriti sto je ekipa u losoj formi i sto su par igraca koji su otisli van forme totalno ali jedna takva velicina je zasluzila da odmah uzme zlatnu medalju

 

Aj da dobijemo sutra da ja mogu da pustim poruke Fr igracima na miru da su se ponadali........

Edited by Dudus
Link to comment

Terzicevi tajmauti su uvek sa maksimalno dve recenice. A Nemice nas redovno peru u zadnje vreme pa ovaj poraz nije nikakvo iznenadjenje.

Nisi u pravu ni za jedno ni za drugo. Nas sastav sa ovog turnira je jaci od Nemica duplo a i ova danasnja postava sa maksimalnim zalaganjem bi ih dobila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...