Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

mvp? Bas ono najbolji igrac? Zasto su onda kovacevici i nikic imali prednost? Kako stoji ovaj mladi tehnicar u odnosu na druge vrhunske reprezentacije?

Znam da sam čuo da je dobio nagradu kao mvp (jbm ga možda nekog takmičenja, meseca...) idem da proverim, no svakako je njegovo mesto i rep. više nego zasluženo.

Link to comment

meni se čini da je on ozbijan potencijal. videćemo.

 

naši generalno moraju mnogo da poprave servis. prvo, imamo 2 igrača u prvih 6 koji uopšte ne koriste smeč servis (lisinac, jovović), drugo, oni koji ga koriste imaju ubedljvo najveći procenat gresaka ikad.

Link to comment

Mvp u januaru, najbolji poenter finala kupa Italije... Ne uspevam naći ko je bio mvp sezone. :(

Nije on više potencijal 28 godina.

moj komentar je bio za jovovica :)

Link to comment

fala vam na odgovorima, znam da postavljam glupa pitanja.

 

evo ja sam malo procackao, najbolji poenteri italijanske lige su nasi korektori, a petric je najbolji u modeni koja je igrala finale. timovi od ove dvojice su ispali u polufinalu.

 

http://www.legavolley.it/Rendimento.asp?Tipo=2&Classifica=2.1

 

sto se tice servisa, prosle godine kad god bih gledao reprezentaciju cekao sam da atnasijevic dodje na red, jer smo po pravilu ostvarivali prednost ako bi on pogodio teren. inace mi najvise smetaju neki polusmec servisi koji nemaju nikakvu silinu vec su neke parabole koje po pravilu protivnici lako primaju.

Edited by Timmi
Link to comment

:isuse: :D

 

Pa recimo Atanasijević je trebao nakon serije grešaka ubaciti neku takvu, čisto da razbije niz.

Mislim ja, ali ne mora da znači da je tako. :D

Link to comment

ako pogledate broj poena po setu, petric je sesti. mrzi me da proveravam, verujem da su skoro svi ili svi ispred njega koretktori.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...