Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Bravo ! Fenomenalna igra. Jos Ivovic da ne baca na mrezu prilikom servisa I Atanasijevic da se seti kako to bese servis I vrh smo

Edited by Lezilebovich
Link to comment

ni u ostalim segmentima ne briljira.

 

zar je moguce da nemamo bolju alternativu za njega od starovica?

Nema ni u najavi....!!

 

Jedino sto izbacujemo su srednjaci...

Link to comment

Hm... Atanasijević dva puta proglašavan za najboljeg igrača italijanske lige, najbolji korektor Lige Šampiona... Istina u prvih par utakmica svetske lige nije odigrao kako zna, no tražiti boljeg je... Bahato. :)

Odlično je odigrao u Peruđi, jedino i tamo servis, kada uđe as... Ali retko uđe i u serijama greši.

Verujem da (mu) treba vremena da se slože kockice.

Link to comment

ja samo kažem da valja imati alternativu, jer kad atanasijević uđe u kontraritam to ume da bude prilično pogubno za ekipu.

 

inače, najbolja stvar koja se desila odlaskom kolakovića je ta što je petrić konačno dobio pravu šansu i neprikosnoveno je prvi primač ekipe, što kvalitetom odavno zaslužuje (slično važi i za ivovića koji je takođe dobio više prostora, ali on je u ovom trenutku po statusu u ekipi ravnopravan braći kovačević).

Link to comment

Aha. Ja sam prezupčio™. :D

Pa dobro, to je što je. Starović nije bio loš u prvoj protiv bra.

Atanasijević sinoć nije bio dobar ali sasvim ok statistika. Naravno osim servisa.

Ima par momaka Petković, Mrdak koji se spremaju... Ali to Duds svakako zna bolje.

Link to comment

ja sam kontao da nam je korektor uz srednjake najmanji problem u ekipi. primaci su i dalje najvice problem, zar ne? ja sam mislio da je petric u reprezentaciji samo zbog servisa.

Link to comment

Pa promenilo se nabolje.

Petrić je mvp italijanske lige, ivović (mislim) isto ima odlične sezone...

Sve smo bolji i bolji. :)

 

Edit: Mislim igrači koji zaslužuju dobijaju priliku.

Edited by wall
Link to comment

realno, ova ekipa ima potencijal da uzme zlato u riju. biće, naravno, zajebano protiv brazilskih plačipički, neće sigurno ni rusi ni poljaci ni ameri biti bez ambicija ali ja mislim da je ekipa, sa petricem i ivovicem, jaka na svakoj poziciji i da nikola ima ono sto treba za mesto selektora.

Link to comment

mvp? Bas ono najbolji igrac? Zasto su onda kovacevici i nikic imali prednost? Kako stoji ovaj mladi tehnicar u odnosu na druge vrhunske reprezentacije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...