Jump to content
IGNORED

iTunes, sto mu muka...


Recommended Posts

(Napomena, muke iz naslova odnose se na PC verziju, nemoj da bi se korisnici Maca nasli uvredjeni).newitunes.jpgDakle, verzija 11 je izasla. Da li je samo sminkeraj na srawetu od softwarea, ili su ga konacno doveli u red?Prethodna verzija (10.nesto) je bila 1 uzas. Bilo je dana kada bih ga uhvatio da trosi skoro ceo gigabajt RAM-a! Pa, jbte!

Link to comment

:lolol:Nice try!(Mada, da imam para, mozda i bih. Ako moram da biram da budem zakljucan u Windows8/UEFI ekosistem vs. Apple ekosistema, ovaj drugi mi je lepsi. Ipak se nadam da cu moci da nastavim da uzivam multi-sistemsku slobodu...)

Link to comment

Jbg, situacija je u ovom slučaju brutalno jednostavna, i svodi se na 0 ili 1. Da bar nisi kupio taj usrani ajfon...

Edited by henrik larsson
Link to comment

Ima sad neki novi sistem kompjuterisanja, nije da sam ja dovoljno pametan da razumem (kvantni kompjuteri?) koji imaju još neka stanja pored 0 i 1. Uvek sam bio za to, a protivu terora binarnosti!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Juce sam izgubio cuku vremena da namestim ring tone zeni na iPhonu. u v10 sljaka normalno, u v11 nece da prepozna .m4r u lib. Na kraju search po netu. Gle cuda? :( 15 tak videa how 2 na tu temu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...