Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

svidja mi se sta sam video od mutinih pulena, legitimni igraci za rotaciju. micov nije u formi, ali bice on u redu.

 

probali su sale/muta varijante i sa visokom i sa niskom petorkom, ne znam da li je to postojalo u startu kao ideja ili povrede diktiraju potrebu za tim. 

Link to comment

ali kako Bircevica umalo nije bacio na dupe protivnik pri dizanju na sut za tri...ono je bilo presmesno...ajde neko uradi do yaya crossover pa te izbaci iz ravnoteze ali pomenuta situacija je bila neprocenjiva :D

Link to comment

Mislis na ovo ?

tumblr_n9ny6iyjLB1qdlh1io1_500.gif

 

edit:  Ne , verovatno si mislio na Djentileovu trojku  po sredini u zadnjoj cetvrtini ...

Edited by Geograf
Link to comment

bas sranje. a nemamo dovoljno "dubine" u sastavu da bi bilo koji eventualni novi izostanak mogao da prodje, a da ozbiljno ne izgubimo na kvalitetu

Link to comment

Kad gledam ove povrede, sve vise sam u fazonu aj ukinite te pripreme vise aukurac, skupite se nedelju dana pred pocetak prvenstva i gotovo <_<

I ja sam za to da roviti Teodosic i Krstic zajebu ove pripremne utakmice , odlicno ce se oni ukopiti i bez istih ... Kapiram da je najbolje zalecenje lista mirovanje , tako da  ne treba rizikovati definitivno ...

Link to comment

Teodosić odmara samo par dana. Izvor je Bogunović. Što se Nedovićeve povrede tiče,on je kako kažu slomio mali prst.

 

Za Arenu se prodaju karte od 12og,gornji deo dnevna karta 200,donji deo dnevna karta 400,skroz prihvatljivo. Moguće je mislim uzeti i za dva dana kartu,gore 300,dole 600.

Edited by theanswer
Link to comment

Ја негде прочитах да је у питању 5. метатарзална. Ел то исто што и лима стићпр?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...