Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Voleo bih da pozove Nedovića, a da ga ovaj otera u kurac.
 
sve izgubili dabogda. 
One informacije koje sam dobio kazu da je Nedovic opravdano katovan. Da ne ulazim u detalje u potpunosti se slazem sa tom odlukom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

13 minutes ago, 189- said:

ili staviti 80% ove teme na il dok traje sp ili ne citati uopste...

 

Neko zaista pise gluposti, moderacija ne reaguje, onda ljudi krenu sa karikiranjem i onda imas ovakav topik..

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Neko zaista pise gluposti, moderacija ne reaguje, onda ljudi krenu sa karikiranjem i onda imas ovakav topik..

pa to je ppp, od prvog dana

Link to comment
1 hour ago, stoka said:

I sada za Jokića mogu da iznesem sledeću percepciju - iako nije hitar, mišićav, već samo masivan i nezgrapan, čovek je izmislio košarku u smislu da u svakom trenutku zna šta će sa loptom i da gotovo uvek izabere najbolje rešenje - da li će da šutira, prodre, asistira ... Dalje, neverovatan osećaj za kretanje i postavljanje u prostoru, fenomenalne koordinacije pokreta za takvu telesinu, savršen tajming za skok, prodor i asistenciju. Oseća igru i njenu dinamiku, fantastične košarkaške intuicije. Plus, ogromno samopouzdanje ...

 

Ovakve karakteristike u prošlosti možda su imali samo još Divac i Kukoč ...

 

Ja ne znam da li sam ikada video kosarkasa koji ima "bolje ruke" od Jokica i vise osecaja u njima. Medju centrima Divac i Sabonis su bili sampioni u tome ali mislim da ih je jokic vec prevazisao. Nacin na koji Jokic hvata loptu, kako barata njome, kako je izbacuje iz poseda bilo da je sut, asistencija, flouter, polaganje o tablu, sta god, ne secam se da sam tako nesto ikada video.

Link to comment

Надам се да су болесници са фејсбук коментара, Информера и Телеграфа поносни на себе данас.

Link to comment
On 8.8.2019. at 16:57, Joe D said:

Optimalna varijanta je da otpadnu Birch i Blud.

 

Realnija varijanta je da otpadnu Guduric i Simonovic.

 

Najrealnija varijanta je da se dese dve sitne povrede i Djordjevic nema sta ni da bira na kraju. 

Još onda htedoh da plusjedanujem

Al kao da ne baksuziram

Edited by April
Link to comment
5 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Надам се да су болесници са фејсбук коментара, Информера и Телеграфа поносни на себе данас.

+1

Link to comment

Ma nema nista od Tea sigurno, sve i da pauzira 2-3 nedelje, covek treba da ide na svetsko prvenstvo bez postene utakmice u godinu dana. Ono sto je igrao u kvalifikacijama je bilo poprilicno uzasno (verovatno i s dobrom dozom kurcobolje).

 

Mozda bude otisao kao neaktivni 12ti igrac, zbog atmosfere i pomoci ekipi, ne znam da li bi to toliko znacilo celavom i ekipi. I kao takav bi bio korisniji od ludog Birce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...