Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

25 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ma da, verovatno je karma ili bozja kazna, mada je mozda i do toga sto teo ima problem koji se stalno vraca i ne moze u potpunosti da se zaleci, ali misim da je ipak pravoslavni bog presudio ovde. 


Je l' postoji neki nacin da se to sredi hirurskim putem?
Razumem da kad se ode "pod noz" nista vise nije kao pre.. ali njega ovo zeza poslednjih par godina.. secka ga iz sezone u sezonu.

Link to comment

Neka se ne ljute ostali igrači, ali Jokić je ključ svega u Kini. Ako on bude u svom NBA izdanju, drugi igrači samo treba da isprate njegove zamisli i budu standardni u onome što rade i možemo i po zlato.

 

Kladio sam se na svetsku titulu Srbije, ali na prvo mesto nikada se ne bih kladio da Jokara nije u timu, sa njim sve se menja. I sinoć je u završnici, kada se odlučivao pobednik, to praktično bio "one man show".

 

Iskreno, njegove igre u NBA pratio sam uglavnom kroz statistike i novinske napise, pa sam mislio da se više radi o medijskom pumpanju nego o realnom vanserijskom kvalitetu ...

 

Međutim, kad neki Hrvat, ne sećam se da li bivši igrač ili trener, na nekoj TV reče da će u plejofu da navija za Denver samo zbog Jokića, tu sam već počeo da razmišljam - Hrvat toliko hvali Srbina, mora da je tu nešto ...

 

I sada za Jokića mogu da iznesem sledeću percepciju - iako nije hitar, mišićav, već samo masivan i nezgrapan, čovek je izmislio košarku u smislu da u svakom trenutku zna šta će sa loptom i da gotovo uvek izabere najbolje rešenje - da li će da šutira, prodre, asistira ... Dalje, neverovatan osećaj za kretanje i postavljanje u prostoru, fenomenalne koordinacije pokreta za takvu telesinu, savršen tajming za skok, prodor i asistenciju. Oseća igru i njenu dinamiku, fantastične košarkaške intuicije. Plus, ogromno samopouzdanje ...

 

Ovakve karakteristike u prošlosti možda su imali samo još Divac i Kukoč ...

Edited by stoka
Link to comment

Šta pišete, jebo vas lebac?

 

Kakva karma, čovek obnovio povredu koju vuče godinama. Karma zato što je ćelavi katovao Kalinića? Ili karma što Teo nije došao u Zvezdu?


Spustite malo ego

Link to comment
1 minute ago, Have_Fun said:


Je l' postoji neki nacin da se to sredi hirurskim putem?
Razumem da kad se ode "pod noz" nista vise nije kao pre.. ali njega ovo zeza poslednjih par godina.. secka ga iz sezone u sezonu.

 Mislim da ne postoji nacin da se to skroz zaleci, pisali su vec o tome kad se teo prvi put povredio. Mene je ovo najvise plasilo, mislim da bi usao u formu do prvenstva, dovoljno je bilo i 15-20 minuta da dobijemo od njega ali jbg...doktor kaze da ce znati za nekoliko dana kolika je pauza. 

Link to comment
Šta pišete, jebo vas lebac?
 
Kakva karma, čovek obnovio povredu koju vuče godinama. Karma zato što je ćelavi katovao Kalinića? Ili karma što Teo nije došao u Zvezdu?

Spustite malo ego
+1

Karma na Tea koji nije zvao Kalinića? Koje ste babe. Ovo je gore i kad krene masovno kontra jinx.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
27 minutes ago, theanswer said:

 

zar i ti jbt?

Ih pa ja međ prvima krenuo sa kletvama

13 minutes ago, garmonbozia said:

Šta pišete, jebo vas lebac?

 

Kakva karma, čovek obnovio povredu koju vuče godinama. Karma zato što je ćelavi katovao Kalinića? Ili karma što Teo nije došao u Zvezdu?


Spustite malo ego

Kalina. Boli me kurac za yveydu.

 

Šalu nastranu, šteta velika . Ne vidim način da nadoknadimo ludilo koje teo u sekundi može da osmisli kad se lomi rezultat.

Link to comment

Ma, neka igra uz blokade, rokne dve-tri pre meča. Tako će i biti, igraće Teoslav ... Drugo, ne mora da igra u grupnoj fazi, znači, praktično, skoro mesec dana do tada ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...