Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Od ovih dvojica treba da otpadnu? Po večeras viđenom, Gudura i (kakvo iznenađenje) Birča

 

Pod uslovom da je Teo OK, narafski (pu-pu-pu)

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

Gudurić stvarno raspad, Milutinov ništa najviše zbog toga što ga je probao sa Jokićem u petorci, pa se u tim situacijama svi raspadnu.

 

Nikola prebacio u treću i lagano dobismo.

Link to comment

Nadam se da ce malo da se prekomponuje hijerarhija u ekipi jer ako jokic ovako igra bez treninga s ekipom bice to ludo kad se utegne i uigra. Bogdanovic je posteno odsilovao utakmicu a ni Bjelica nije bio mnogo bolji, kapiram da im treba malo automatike da doteraju te suteve spolja. Jos smo rastimovani i ovo smo izvukli na suvi kvalitet, dobro je sto smo dogovorili ovo s Litvancima da se malo priviknemo na namazane i jake odbrane. Cetiri asistencije za celo prvo poluvreme, da smo slucajno dobacivali lopte okolo uhvatili bismo toliko.

 

Valjda je sve u redu s Teom, treba nam malo ludila na kecu.

Link to comment

Dobro je ovo. 

Naravno, izuzev Gudure koji je rupa. Simonović odlično igra odbranu i to može da mu bude prednost u odnosu na Birču, ako se ide sa 4 centra. 

Bjelica mi se ništa nije dopao večeras. Spor, dekoncentrisan,....

Bobi mi je najprijatnije iznenadjenje - koliko se ubrzao, koliko je naučio da se kreće da uveliko anulira sporost koja mu je bila ozbiljna mana. Baš mi prijalo da ga gledam večeras.

Link to comment

veceras se moglo videti samo ko se navikao na nba kosarku, ta cetvorka je potezala kako je stizala. nadam se da ce se u nekoj doglednoj buducnost iskristalisati i neka uloga za ove ostale, narocito za vasu koji je veceras bio potpuno nevidljiv.

Link to comment

teodosic je potpuno van takmicarske kosarke. cudilo me je kako ne zaigra za zvezdu ili bilo koga drugog krajem prosle sezone a otisao je iz klipersa zbog nemanja minuta. dve bacene godine i sad tesko ide povratak. 

nas prvi plej je jokic a drugi jovic. 

guduric bez krvi. nista nije napravio. matori simonovic pokazuje vise. 

lucic bi bio odlican za jokiceve pasove. 

kad bi malo sale izasao iz sablona i prepustio se jokicu. 

jaoj kad se uigramo! bicemo prejaki. 

na kraju da li ce dobiti pedalu birca, simon, milosavljevic ili guduric i nije mnogo bitno. toliko potencijala imamo.

Link to comment

Teodosić je došao do one faze kad kreće razmišljanje - da li je spreman, da li može, da li hoće, da li će biti veća šteta ili korist timu, itd itd....

Jbga, to je samo faza kroz koju prolaze manje više svi veliki igrači.

Dobra stvar je što se, iz ovih ili onih razloga, uglavnom svi oni čupaju tako što odigaju najbolje utakmice baš u tom periodu. 

Loša stvar je što u gornjoj rečenici stoji reč - uglavnom - odnosno, ukoliko se to ne desi onda ceo tim ulazi u katastrofu i jednu lošu atmosferu iz koje se teško izlazi. 

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Dobro je ovo. 

Naravno, izuzev Gudure koji je rupa. Simonović odlično igra odbranu i to može da mu bude prednost u odnosu na Birču, ako se ide sa 4 centra. 

Bjelica mi se ništa nije dopao večeras. Spor, dekoncentrisan,....

Bobi mi je najprijatnije iznenadjenje - koliko se ubrzao, koliko je naučio da se kreće da uveliko anulira sporost koja mu je bila ozbiljna mana. Baš mi prijalo da ga gledam večeras.

na sve uglavnom +1, ali... kakva crna prednost u odnosu na Birču? :D

 

čak i u tom sukobu epizodnih titana, Birča nema apsolutno nijedan argument iz realnog, materijalnog svijeta koji bi ga stavio ispred Simona... kad, međutim, zađemo u oblast vlaške mađije koja mu je donijela tri srebra dosad, tu se ništa ne zna...

 

sad ozbiljno, i mene Simon prijatno iznenadio odbranom, i Bobi kretanjem, i meni Bjelica bio slab (u napadu, odbranu nisam toliko analizirao jer numem) - zato mi se i dopalo ono samopouzdanje (jbg, kvalitet + iskustvo, ništa iznenađujuće) da se digne na onu trojku poslije 5/0, Birča mi je odigrao u skladu sa očekivanjima (= ništa)... ali Gudura - on me je baš neprijatno iznenadio. Jbt, kako je čovjek sa tako očiglednim nedostatkom mozga uopšte preživio sezonu kod Žoca? izgleda da ga stvarno stižu godine...

 

e, što neko napisa, i Milutinov je bio prilično nevidljiv, a ni Micić se nije baš pokazao.

 

ima li gdje statistike sa tekme? koliko je Raduljica uopšte igrao?

Link to comment

Bolje im je da se predaju  i ne idu na SP. Ocekujem da ce mnogo bolje odigrati u revansu za dva dana.  Jokic ovde treba da bude glavni baja, eto Djordjevicu je Meloun u Beogradu pa neka se posavetuje sa njim , sta i kako.

Edited by Micko8
Link to comment

Najveća briga je Teo. Ovo ostalo, Bogdan, Bjelica i Jokić, vidi se da su juče došli, biće to ok.

 

Što se prekobrojnih tiče, rekao bih da nam je 1 centar (Raduljica) višak... 

Link to comment

Baš lepo veče u Areni, ovacije za Sala Sujetu, Bobinatora, Bogdana i Jokaru. Drago mi je što je bila puna Arena. Fascinantan mi je Jokara, koliko ga sve 'mrzi' od zagrevanja pa nadalje, ali u ključnim momentima pokazuje da je klasa za sebe. Nadam se da je Teo ok.

Link to comment

Jokara dva meseca samo tamanio odojke. Nabacio barem 10 kg nemisica. Pustio i sise i stomak. Opet za dve klase bolji od svih ostalih na terenu. Genije u telu ispodprosecnog rekreativca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...