Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

Nisu bili ovoliko tamni, znam sigurno, jos uvek imam dres kod kuce negde, Stojak #8 sa sinalko krugom napred. Vise vuce na azurno plavu, meni lepsa od ove.

A brojevi def moraju biti u kontrastu, ako nista drugo onda oiviceni belom bojom, mada je to onda ruznija varijanta.

Link to comment
13 hours ago, Venom said:

I ja sam za to da snosi posledice ako ne bude rezultata, pa da umesto njega dodje... onaj iz Zitko Basketa sto je otkrio™ Bogdanovica. Umesto da se sutiramo u dupe od srece sto ima neko kompetentan da hoce da se bavi tim poslom, mi vec petu godinu ovde dramimo zbog toga sto nam se ne svidjaju 10. 11. i 12. igrac u ekipi. A ljudi redovno donose medalje. Dobio je dva otkaza poslednjih godina u klubovima, sad njemu treba da se objasnjava sta znace posledice ako nema rezultata. Normalno da zna sta su posledice, zato i radi sta hoce i do sad je uglavnom bio u pravu.

Ovo treba pinovati - i da svako ko počne da mlati, pročita prvo. 

Link to comment
5 minutes ago, bradilko said:

neuporedivo. sale je bio čudo. kako nam je doneo bronzu 87 na evropskom. imao je tad 17-18 godina. ćosić bio trener. 

ne zezaj bre :D

em je ta bronza bila neuspeh za nas, em on tad jedva da je i igrao

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

ne zezaj bre :D

em je ta bronza bila neuspeh za nas, em on tad jedva da je i igrao

posle 85. evropsko i 86.  svetsko sa podmlađenom ekipom i nije bio neuspeh. 

đorđević je preokrenuo utakmicu i doneo nam bronzu

Link to comment

Taj Nike iz 2001. je fantastičan, nikad nisam imao dres koji je delovao kvalitetnije pod rukom. Drugar je imao jedan koji je Vlado Šćepanović nosio na tom prvenstvu, sećam se da sam bio oduševljen materijalom.

Edited by napadaj
Link to comment

Od kad je tačno ovaj s Đorđevićem gore, kapiram da je jedna od Atina?

 

2001. odličan dres i najbolja igra još od SFRJ.

 

Komšiji je Tomašević poklonio Mizuno dres nakon Atlante, pa ga je s ponosom nosio na basket, iako je bio najsmešniji ikad (Što Momčilu bilo do kolena...). A i dres je bio kao disko kugla. To sponzorstvo mi ni danas nije jasno.

Link to comment
7 hours ago, zorglub said:

Od kad je tačno ovaj s Đorđevićem gore, kapiram da je jedna od Atina?

 

2001. odličan dres i najbolja igra još od SFRJ.

 

Komšiji je Tomašević poklonio Mizuno dres nakon Atlante, pa ga je s ponosom nosio na basket, iako je bio najsmešniji ikad (Što Momčilu bilo do kolena...). A i dres je bio kao disko kugla. To sponzorstvo mi ni danas nije jasno.

Koliko se sećam Mizuno je bio sponzor i svi SRJ sportisti su nastupali u njihovoj opremi u Atlanti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...