Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

5 hours ago, Frank Pembleton said:

Realno, treba malo da sagledamo i unazad...
A i nešto me zabrinjavajuće rezultati mlađih selekcija.
Imam utisak da ćemo tek da se "češemo"...



... Shiit has hit the fan...
 

Ko ce tu da snosi odgovornost ???

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

Tomašević zahvaljuje predsedniku na 140.000 evra dodatnog osiguranja za Bogdana. Popišam se po savezu koji za takvu siću mora da se zahvaljuje psihičkom bolesniku.

Link to comment

marjanović je višak. imamo 2 najbolja centra na prvenstvu. raduljica bar ne usporava igru kao marjanović.

pretpostavljam da otpada simonović, na žalost. dobar šut, odbrana 3-4, tranzicija

ne bih voleo da zbog milosavljevića ne ode gudurić. vrv je bolji u odbrani ovaj prvi ali mlađi ipak kompletniji, mnogo potentniji u napadu.

da odlučujem aut marjanović i milosavljević.

Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

 

 

Ne zamerite... na stranu klupska karijera, Berić je u reprezentaciji bio levo smetalo. Neka me neko podseti - bila je tesna utakmica, valjda kaskamo poen-dva, a Mića u poslednjem napadu lagano tapka loptu po celoj širini terena. To nam je bio vic na basketu narednih x godina kad neko nema ama baš nikakvu ideju šta s loptom.

 

'98 je imao solidnu rolu. Ne u bitnijim utakmicama, ali zbog toga i nije bio u reprezentaciji. 

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Savez.



... Shiit has hit the fan...
 

Tesko da  je tamo neko  spreman da snosi odgovornost , da jesu napravili bi konferenciju za stampu odmah  posle ispadanja u20 reprezentacije u B Diviziju, izgleda da su  sav ulog stavili na  seniorsku reprezentaciju , pa ako se desi neka medalje i dao bog titula, to je idealna prilika da se sakriju od te bruke i totalnog kraha svih mladjih reprezentativnih kategorija, muskih i zenskih .

Edited by Micko8
Link to comment

Znači, Bogdane, ako Srbija uzme medalju, znaš šta ti je činiti. Selektor odbojkašica Terza ti je pokazao put ...

 

Fascinantno! Osvajanje medalje, pa prijem kod preCednika i beskrajna zahvalnost što je iskeširao 140 somića evara kao da je iz svog džepa izvukao, a ne platio našom lovom ...

 

Ovo već postaje gadljivo ...

Edited by stoka
Link to comment
Tesko da  je tamo neko  spreman da snosi odgovornost , da jesu napravili bi konferenciju za stampu odmah  posle ispadanja u20 reprezentacije u B Diviziju, izgleda da su  sav ulog stavili na  seniorsku reprezentaciju , pa ako se desi neka medalje i dao bog titula, to je idealna prilika da se sakriju od te bruke i totalnog kraha svih mladjih reprezentativnih kategorija, muskih i zenskih .
Hm ja mislim da će sad menadžeri (jer dotle se došlo) da smišljaju lako da im vedete ne igraju tu B divizije...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Pa   glavni i najtalentovaniji igraci  iz 2000-og godista ce sigurno preskociti to krljanje sa Kosovom,Albanijom,Rumunijom itd, nemaju oni nikakve koristi od ucestvovanja na tom fantasticnom turniru.

Link to comment
21 minutes ago, ToniAdams said:

Mislim da je stvar percepcije, tj da ne izgleda toliko džinovski kad igra sa onim zverima u NBA.

 

Na ovoj slici stoji izmedju Bobija i Milutinova, tesko da i u NBA ligi postoji mnogo centara koji su nagruvaniji od njih dvojice.:D

Link to comment

 bili su tamni i 2001 i bili su odlični, verovatno najbolji plavi. ali su imali bele brojeve, to bi trebalo da je regulisano pravilima, da brojevi moraju da budu u kontrastu od dresova, svetlo/tamno, ne idu tamni brojevi na tamnoj podlozi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...