Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Guduric je, osim sto je bolji, i 6 godina mladji od Milosavljevica, da ne pricamo o Simonu. Ne bi bio skandal da izabere Milosavljevica pre njega cisto igracki, ali malo bi glupo bilo da najmladji igrac u ekipi ispadne da bi se ubacio neko za na kraj rotacije. 

 

A najgore je sto se bojim da ce se sva prekrajanja rostera vrsiti po jednom coveku koji je nepotreban ovoj ekipi, ali mora da ide. 

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

Bobi moze lako protiv odgovarajucih protivnika da natrpa kilo poena. Plus ne mogu da ga zaustavljaju faulovima, jer sutira penale kao bek.

Bludnik neka otpadne, a ako Sale stvarno hoce 4 centra onda Birca i jos jedan

Link to comment
17 hours ago, kralj said:

Birčević emoji30.png
Bar sad kad se vodi 14, milion puta logičnije bilo bi da je zvao neke klince na ta dva mesta, a ne proverenog diletanta.
Inače, Simanić je u ama baš svakom košarkaškom elementu bolji od njega.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Simaniću je daleko bolje, za karijeru, trening koji ima u ovoj letnjoj pauzi sa odgovarajućim trenerima gde radi na poboljšanju elemenata nego da je deo repke i da bude 12/13/14 igrač. Ima za njega vremena (iako je i ovakav bolji od Birčevića a to i nije teško).

Link to comment
14 hours ago, Micko8 said:

Po cemu je  zacementiran :) Valjda vodis Gudurica, sto je kvalitetniji suter a ume i da kreira plus je mladji igrac , ako vec otpada jedan od njih dvojice, posle Nedovica i Kalinica bilo bi previse da otpadne  i Guduric, tu bi onda mogla da se povede rasprava da selektor ima neku klubsku agendu, kada su u pitanju neki igraci.  Raduljica je ovde visak kada su u pitanju ciste petice ali ne bi me nimalo zacudilo da otpadne nas drugi najkvaliteniji centar Milutinov , zbog starih Raduljicinih zasluga , mada bi mi bilo malo zao da i on otpadne , bas procitah onaj njegov intervju juce, gde kaze kako se lomatao iz Kine da bi igrao one  prozore, zasluzuje   bar zbog toga da se oprosti od reprezentacije na SP, ako se bude islo sa 3 centra bice izbor umesto Milutinova i Marjanovica ali sve su naznake da idu sva cetvorica, tako da otpadaju Bircevic i Simonovic, sto bi bilo sasvim ok.

Jednostavno poređenje Gudure i Milosavljevića "niđe veze" da ne iskoristim težu kvalifikaciju, da li bi Gudura igrao i imao zapaženu rolu i svoju poziciju kod Žoca da je igrač koji nije napredovao od dolaska u Fener u svim segmentima i za klasu je bolji igrač od Milosavljevića. Đorđević može da povede Milosavljevića a ne Guduru ali sigurno ne što je ovaj bolji igrač, može ali za te poteze mora i da snosi posledice ukoliko ne bude odgovarajućih rezultata.

Link to comment

I ja sam za to da snosi posledice ako ne bude rezultata, pa da umesto njega dodje... onaj iz Zitko Basketa sto je otkrio™ Bogdanovica. Umesto da se sutiramo u dupe od srece sto ima neko kompetentan da hoce da se bavi tim poslom, mi vec petu godinu ovde dramimo zbog toga sto nam se ne svidjaju 10. 11. i 12. igrac u ekipi. A ljudi redovno donose medalje. Dobio je dva otkaza poslednjih godina u klubovima, sad njemu treba da se objasnjava sta znace posledice ako nema rezultata. Normalno da zna sta su posledice, zato i radi sta hoce i do sad je uglavnom bio u pravu.

Link to comment

Pa nije jedina posledica to da dobije otkaz u slucaju neuspeha, ako dobro razumem sta hoces da kazes. Polaganje racuna ne mora da bude tako drasticno, narocito imajuci u vidu prethodna cetiri fenomenalna ciklusa. 

Link to comment
Just now, Venom said:

Ako ima rezultate, onda je krajnje vreme da mu se ljudi skinu s kurca sto vodi iste igrace s kojima je pravio rezultate.

Pa, ok u ovoj fazi, jer svakako je pokazao da zna sta radi.

 

Ali kao sto sam rekao, ako rezultat izostane, neke odgovore ce morati da da. Pritom, sve i da ispadnemo u cetvrtfinalu, ja bih bio u fazonu, sta sad, jebiga, nastavi da radis jer jedan turnirski neuspeh nije veci od prethodna cetiri uspeha.

Edited by pacey defender
Link to comment

Realno, treba malo da sagledamo i unazad...
A i nešto me zabrinjavajuće rezultati mlađih selekcija.
Imam utisak da ćemo tek da se "češemo"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Rezultati mladjih kategorija su prilicno nebitni. Nije dobar znak kad ispadnes iz divizije svakako ali nije ni za neki alarm. Mi sad imamo igraca u NBA sa 18god, Pokusevskog u ozbiljnom EL klubu itd. Ljudi vole mnogo da naricu a mi konstantno proizvodimo top igrace. Iako nam demografija nikako ne pomaze vise.

Link to comment
18 hours ago, stoka said:

Ko je protiv Simona, nek se priseti Miće Berića. Mića je uvek bio u reprezentaciji, nije imao neku minutažu, ali neka njegova trojka bi donosila promenu dinamike u rezultatu.

 

18 hours ago, theanswer said:

Porediti Berica i Simonovica je bogohuljenje samo po sebi, al nije da nesto bolje i ocekujem

 

Ne zamerite... na stranu klupska karijera, Berić je u reprezentaciji bio levo smetalo. Neka me neko podseti - bila je tesna utakmica, valjda kaskamo poen-dva, a Mića u poslednjem napadu lagano tapka loptu po celoj širini terena. To nam je bio vic na basketu narednih x godina kad neko nema ama baš nikakvu ideju šta s loptom.

Link to comment
Quote

Sale: Ključevi reprezentacije posle Teodosića, Bjelice i Raduljice idu u ruke dobijaju Jokić, Micić, Bogdanović i Gudurić. Oni su ti koji moraju da nastave da vode ekipu i stalno napreduju

Dzaba sto si  u idealnoj petorci najbolje lige, jos si zelen da bi preskocio jednog Raduljicu :)

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...