Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Jel nešto ozbiljno vezano za Vasu, ili čista predostrožnost?

 

 

Čitam da nije ništa strašno.

Dobio udarac kolenom u butinu, Sale ga izveo iz "preventivnih razloga".

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

29 minutes ago, Tsai said:

@Redoran ako hoces splituj u "afera kalinic" negde, mozes i na deponiji ako ovde treba iskljucivo o kosarci pisati. Imam osecaj da nas tek ceka ludilo

 

 

Rečeno-učinjeno. Sad imamo odgovarajuću temu na odgovarajućem mestu za sve teorije o tome kako Salo služi Vučiću.

 

Ono što je do sada napisano ostaje, ne mogu sve da filtriram, a svo političko palamuđenje koje od sada pa nadalje slučajno završi na ovoj temi biće prebačeno tamo gde mu je mesto.

 

 

Link to comment

lučić je idealan za rezervnu četvorku u ovoj situaciji.ne mora da ide ni birčević ni simonović.pa nek povede 4 centra,šta fali mogu i neke  twin towers kombinacije,.

a na 2,3 može kombinovat šta hoće,ima igrača.

nešto kontam da će i avramović na prvenstvo,umjesto neda,pa možda se proslavi kao jović prošlo svetsko

Edited by Kurdy
Link to comment
4 hours ago, Giggsy said:

Vec krenule manje povrede

 

Kakve povrede? Normalno je da se igrači sitno povređuju na ovakvim pripremama ko što je normalno da je danas utorak bukvalno. Micić je trenirao odmah posle slobodnog dana. Milutinov jedini trenira smanjenim intenzitetom ali trenira. 

Jokić btw počinje sa treninzima tek u četvrtak. 

Link to comment

Je l' ima još neka prijateljska utakmica? Hteo sam da idem sutra, al' em nema debelog, em su sve karte otišle, pa bih morao da cimam razne ljude, a to me baš mrzi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...