Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Raduljici niko nije rekao da ti odbrana odredjuje poziciju koju ces da igras. Moze on i pleja u napadu da igra ako voli, ali ideja njega kako brani na cetvorci je bizarna. 

Link to comment
  • Replies 26.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    956

  • pbg12345

    910

Vodice tri pleja , Vasa jeste imao odlicnu sezonu ali  licno jos nisam spreman da ga skroz uzmem za ozbiljno, barem dok  ne pokaze nesto u reprezentaciji , vise verujem Jovari kada je ovaj 100% fizicki spreman.

Link to comment

Pa kad ćemo ako nećemo sad, na stranu što je Jovara znao da se ugasi, što od pravih što od ne toliko dramatičnih povreda. Ono, Vasa je šurio najbolje evropske ekipe ove godine, mislim da najviše rezona ima da se u njega uzdamo. 

Link to comment

Jovic je bas zrelo odigrao proslo EP kao prvi plej, steta sto se povredio pre finala, verujem da je bio 100% spreman da bi smo  osvojili taj turnir.

Link to comment

Da, al to je bilo pre dve godine, Vasa je sezonu posle toga napravio iskorak takav da smo svi siljili patke ovde. A ova sezona mu je duplo bolja od te.

Link to comment
57 minutes ago, Joe D said:

Raduljici niko nije rekao da ti odbrana odredjuje poziciju koju ces da igras. Moze on i pleja u napadu da igra ako voli, ali ideja njega kako brani na cetvorci je bizarna. 

+1

Lik je za moj ukus i za peticu previše spor, koja crna četvorka. Sa druge strane, dobar je sa Đorđevićem i ne verujem da bi forsirao priču o sebi na četvorci a da mu selektor nije dao povoda za to.

 

 

Edit: nema teorije da izbaci Vasu,otpisivanje Nedovića je jasan znak da se na Vasu ozbiljno računa

Edited by Heaviside
Link to comment

Plavsic pita Teodosica kako je sad na pripremama tipa malo vas je samo 5 na 0, 4 na 0, 3 na 0 mozete da radite. Kaze Teo pa ima nas i sad 13,14 mozemo sve da radimo. O kukakavno novinarstvo ugaseno.

Link to comment
20 minutes ago, Heaviside said:

+1

Lik je za moj ukus i za peticu previše spor, koja crna četvorka. Sa druge strane, dobar je sa Đorđevićem i ne verujem da bi forsirao priču o sebi na četvorci a da mu selektor nije dao povoda za to.

dobro, imao je sale ranije fiks ideje sa dva centra od kojih je stimac igrao cetvorku, ne bih bio previse sokiran da on razmatra ovo kao ozbiljnu opciju. ali ne verujem da ce bas da se primi kad bude video kako ce to da izgleda. 

Link to comment

Pa Jokic i Raduljica su imali momente kada su bili zajedno na parketu , nije to novitet kod Djordjevica , Milutinov i Jokic je meni licno zanimljiva kombinacija ne mislim full time ali ponekad, Jokic i Bjelica, to se podrazumeva kao startna kombinacija.

Edited by Micko8
Link to comment

To da je Jokic danas bolji igrac od Tea je mudrost u pm. Naravno da ako sve  bude kako treba, Jokic ce imati vise minuta, tripl dablove i ostalo. No i dalje je ovo Teov tim. U smislu da ako stvarno bude trzavica (od toga je krenula rasprava, ne mislim da ce biti), igraci ce stati iza Tea.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Dosad su mu nakarikali da je SNS-ovac, da je neko od koga se očekuju trzavice, da je izdajnik, da treba da igra van svoje pozicije i prilagođava se likovima poput Raduljice i Milutinova itd. Jadan Nikola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...