Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

a sto da ne? ja mislim da je teo nastao bezgresnim zacecem, nista sto on uradi ne moze biti lose. 

 

Ozenio onu konjoglavu glumicu. To mu je veliki minus..

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Sale Pudlica > Teo Pudlica

 

 

Quote

"Izostala je medalja, drago nam je što cenite šta radimo za Srbiju. Ovo nam daje energiju i dodatni motiv da nastavimo da radimo", rekao Teodosić.

 

Edited by Mark Rothko
Link to comment
58 minutes ago, Mos said:

Samo ovde javno da kazem da ne bude nekih zabuna, ako se Jokic licno javno zahvali predshedniku na uspesima reprezentacije uz sva dodatna govna koja idu pritom to ce biti to od mog pracenja njegove karijere, a ubedljivo mi najomiljeniji nas sportista trenutno. Djokoviceva 'pravim se lud' ponasanja sam odlucio da ignorisem, kao i odlaske kod Slobe 90ih jer mi je ta reprezentacija jedna od retkih pozitivnih stvari koje su obelezile tu deceniju. Tu takodje ubacujem i razne odlaske na poklonjenje zbog ovoga i onoga kao sto su vec radili vec pomenuti Jokic, Dulence, pa cak i Duda onaj jedan put.

 

Ulazak u stranku, pisma otvorene podrske i javna svstavanja na dnevnom nivou trovanja su granica gde povlacim crtu i nakon cega me neko apsolutno ne zanima vise u bilo kom kontekstu, 

 

Jokic je klinac koji se od pre par godina kupa u parama koje obican covek ne moze ni da pojmi. Zivi pola planete daleko, familija mu je (pretpostavljam) u Somboru ili u Americi, svi dobrostojeci. Ne znam da li on uopste zna sta se desava u Beogradu, probleme obicnog gradjanina, da li zna za Savamalu, Mitrovicevog sina i slicno, ako se informise iz "popularnih" domacih medija, onda ne zna.

 

Ne branim ga, samo mislim da su sportasi ljudi koji povrsno prate drustvo i upijaju ono sto im se kaze. Kada bi se zaista zainteresovali i poceli da se informisu (sto deluje da Kalinic radi) verovatno bi dosli do malo jasnije slike i oformili neke malo ostrije stavove.

Pomenuste i USA predsednike, eno svi su trcali na prijem kod Obame, kul tip, prvi crni predsednik, basketas, poterao naciju u sedam razlicitih ratova, bombona. A vamo Trampa svi izbegavaju jer je mentol i klovn, ali i jer ga jasu po medijima i narod vidi celu sliku.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ozenio onu konjoglavu glumicu. To mu je veliki minus..

 

primetio sam to, vidim da ga vuce u pogresnom smeru :(

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ozenio onu konjoglavu glumicu. To mu je veliki minus..

Jest agli. Kolko me kolega smarao da pogledam ocoubice zbog nje. Kapiram da je gej. Kolega, ne ona.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

 

 

Zato sam i napisao ono da je Kalina jedan u sto hiljada koji se izvukao iz kloake i sta mu je trebalo da odresi jezik i sebi natovari na kicmu milion debila. Ja mislim da oni nikome nista ne duguju osim svojim porodicama i eventualno par ljudi u okolini koje rese da izvuku ili spasu novcanim mogucnostima. Ako padne i neki charity, bujrum. 

 

Sa druge strane to ima neku granicu kada krenes da se valjas u domacem blatu i pre ili kasnije ne mozes nazad. Kao sto je neko davno napisao na politici, svakoga ko promovise aktivno i ucestvuje u onome sto trenutna garnitura radi smatram nekim ko radi direktno protiv mene da ne upotrebim tezi izraz - licni neprijatelj. Znam ja da FatColu boli kurac za sve i da piči svoj kuća/trening/tekma/avion zivot ali takodje mislim da postoji granica kada bi morao da bude odgovoran za svoje godine i ne predje crtu posle koje nema: nisam znao majke mi.

 

Iskreno se nadam da ovo Kalinino nema veze sa politikom jer inace serem vam se u kult reprezentacije i svi za jednog - jedan za sve.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

I zato nikad sportiste ne treba idealizovati. Oni su dobri u tome sto rade, i dalje od toga ne treba ocekivati od njih. 

 

+1

Link to comment
39 minutes ago, goofs said:

Kada bi se zaista zainteresovali i poceli da se informisu (sto deluje da Kalinic radi) verovatno bi dosli do malo jasnije slike i oformili neke malo ostrije stavove.

 

Ako se njemu sviđa komunizam, posebno ako je to na osnovu nečega što je čitao kod Marka Vidojkovića, onda je i on ogromnom kurcu.

Edited by napadaj
Link to comment

Doduše ako i mi zaključujemo o Kalinićevim stavovima (i njemu uopšte) na osnovu jedne rečenice ili ekstrakata jednog intervjua, onda smo i mi u velikom kurcu. 

Link to comment

Kalinicevi stavovi su opstemestaski, nije to nista o cemu vredi raspravljati sa stanovista kvaliteta misljenja, nece se kandidovati a predsednika (nadam se). Bitnije je videti kako ta linija razmisljanja prolazi u javnosti. 

Link to comment
23 minutes ago, James Marshall said:

Doduše ako i mi zaključujemo o Kalinićevim stavovima (i njemu uopšte) na osnovu jedne rečenice ili ekstrakata jednog intervjua, onda smo i mi u velikom kurcu. 

Da li smo u velikom kurcu i ako nagađamo kako i zašto Jokićev brat bude pozvan na inauguraciju?

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

Da li smo u velikom kurcu i ako nagađamo kako i zašto Jokićev brat bude pozvan na inauguraciju?

 

Jokić imao +1 i poveo brata?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...