Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ok, onda ga nazovi spektakularan neulazak u polufinale zbog ispadanja od Rusije, u svakom slucaju znas na sta sam mislio. 

Edited by Mos
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

38 minutes ago, omiljeni said:

aj da hakujemo Bjelicin ili Gudurin twiter i retwitujemo Koraksovu karikaturu

baš da vidimo šta će se desiti :fantom:

 

Gudura neće ići i bez toga verovatno :sleep: 

Link to comment

Ekipa koja ima Jokica i Bogdanovica treba da bude sposobna da dodje do polufinala sa ovim zrebom da ostatak rostera cini 10 Marka Simonovica. 

Link to comment
17 minutes ago, Venom said:

Kad su osvojili neku medalju isli su kod Slobe, pa se Sale zahvaljivao prezidenteu.

to su bili neki kolektivni prijemi kod slobise.

ne znam sta je trebalo da uradi? da usteka kamu i proburazi zloboleona u predsjednickoj palati?

Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

to su bili neki kolektivni prijemi kod slobise.

ne znam sta je trebalo da uradi? da usteka kamu i proburazi zloboleona u predsjednickoj palati?

 

Pa onda su kolektivno svi bili predsednikove pudlice. Kao sto ce biti i sada kada posle medalje u Kini svi zajedno odu kod Vucica.

 

Zadatak sportista, osim osvajanja medalja, je i da pokazu srednji prst predsednicima. Ali sem cestitog Kaline, niko nema muda da to uradi. Znas kad bi Kalina otisao kod Vucica na prijem? Nikad. Zato i nije pozvan u ekipu. Vise vredi 1 Kalina nego 12 Vucicevih pudlica sa medaljom oko vrata..

Link to comment
Just now, BWA said:

to su bili neki kolektivni prijemi kod slobise.

ne znam sta je trebalo da uradi? da usteka kamu i proburazi zloboleona u predsjednickoj palati?

 

Koliko se secam bile su to prilicno srdacne zahvalnice predsedniku. Covek ne talasa previse oko politike, niti je to ikada radio. Njegovo pravo, kao i pravo da zove koga god hoce, nakon svih rezultata. Pravo je i ostalih da se zapitaju otkud to da jedan od boljih igraca fali, pogotovo sto je to prototip igraca kakve Djordjevic hoce: uporan, borac, temperamentan, nije neko ko ce da skine gace nakon sto protivnik da kos. Move along, nothing to see here fazoni ne pale nigde.

Link to comment

^Nemoj tako, moraju jbg, da ne ostanu bez posla kojim prehranjuju celu porodicu... Pogotovu tad devedesetih je bilo jebeno. 

Edited by ducca
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa onda su kolektivno svi bili predsednikove pudlice. Kao sto ce biti i sada kada posle medalje u Kini svi zajedno odu kod Vucica.

 

Zadatak sportista, osim osvajanja medalja, je i da pokazu srednji prst predsednicima. Ali sem cestitog Kaline, niko nema muda da to uradi. Znas kad bi Kalina otisao kod Vucica na prijem? Nikad. Zato i nije pozvan u ekipu. Vise vredi 1 Kalina nego 12 Vucicevih pudlica sa medaljom oko vrata..

 

:D Sarkazam lvl 99

 

@Venom

Mislim da preteruješ oko toga "predsednikova pudlica"

 

edit: hipotetički, zanimala bi me reakcija forumske i ine javnosti da je ćelava pička izostavila npr. Bogdana.

Koliko preterivanja i učitavanja se moglo pročitati na ovu temu, majko sveta. :blink:

 

Opet, ako se kasnije pokaže/dokaže da je Kalina stvarno i prvenstveno izostavljen zbog prijateljske "molbe" iz Kabineta, treba Ćelavog polivati govnima.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Samo ovde javno da kazem da ne bude nekih zabuna, ako se Jokic licno javno zahvali predshedniku na uspesima reprezentacije uz sva dodatna govna koja idu pritom to ce biti to od mog pracenja njegove karijere, a ubedljivo mi najomiljeniji nas sportista trenutno. Djokoviceva 'pravim se lud' ponasanja sam odlucio da ignorisem, kao i odlaske kod Slobe 90ih jer mi je ta reprezentacija jedna od retkih pozitivnih stvari koje su obelezile tu deceniju. Tu takodje ubacujem i razne odlaske na poklonjenje zbog ovoga i onoga kao sto su vec radili vec pomenuti Jokic, Dulence, pa cak i Duda onaj jedan put.

 

Ulazak u stranku, pisma otvorene podrske i javna svstavanja na dnevnom nivou trovanja su granica gde povlacim crtu i nakon cega me neko apsolutno ne zanima vise u bilo kom kontekstu, 

Edited by Mos
Link to comment
20 minutes ago, BWA said:

ja se ne sjecam nijednog reprezentativca u bilo kojem sportu da je bojkotovao te prijeme.

ako su svi bili miloseviceve pudlice onda ok.

 

 

 

Uvek bilo.

 

PbsKifJ.jpg?1

Link to comment

Dobro, Jbga jel iko ikada kada su ih "spakovali" ovi iz protokola rekao "neću kod predsednika". To je deo celog cirkusa i njih tu vodaju ko ovce tamo vamo...

Naravno to ne znači da moraš da mu ze zahvaljuješ što postoji, ali to da ne odeš u toj ludnici, teško...

 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217980933589014&id=1655597653&sfnsn=mo

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...