Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 hour ago, simple red white said:

Svi razlozi osim odluke koja je motivisana politikom (zbog Vučića)

Pa o ovoj opciji i pričamo, zar ne? 

Bar ja ne pretendujem da se razumem bolje u košarku/strategiju/postavku tima od SĐ.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Da, ta opcija preovladava u raspravama, ALI mi nemamo relevantne podatke da je ta opcija odlučujući faktor kod odluke odstranjivanja sa spiska i sve dok se ne dokaže da je tako, selektor je apsolutno u pravu, a dokazati se sigurno neće na nekim forumima.

Edited by simple red white
Link to comment
3 hours ago, Giggsy said:

I jos jedno leto gde se sumnja u Celavog. I opet ce, naravno, sve da demantuje

Kalinic je ozbiljan igrac, ali ako je tu doslo do nekih s**** uvek verujem u u onih 12 koji ce otici u Kinu, ako bi sa njim bilo neke frke

ali po hiljaditi put, ne radi se o sumnji u djordjevica

 

radi se o tome da smo imali priliku da odemo sa najboljom mogucom ekipom

necemo otici

 

Edited by pbg12345
Link to comment
25 minutes ago, pbg12345 said:

ali po hiljaditi put, ne radi se o sumnji u djordjevica

 

radi se o tome da smo imali priliku da odemo sa najboljom mogucom ekipom

necemo otici

 

 

zar nije najbolja moguća ekipa onu koju izabere taj u koga ne sumnjaš, a ne ona za koju ti misliš da je najbolja?

 

Link to comment

Posto tim ne cini 12 najboljih vec najboljih 12, ili kako vec glasi krilatica, ne nam na osnovu cega radite optimizam da bez Stimca mozemo nesto da uradimo na prvenstvu.

Link to comment

Nije bas. Ako udjemo u finale gorece internet od "opet ste bez veze sumnjali u saleta nacionaleta", ako ne udjemo gorece od "jeb'o ga vucic u dupe". Same shit.

 

Covek je stekao kredita, tako da moze da radi sta hoce. S druge strane je i kao igrac sto se tice politike bio predsednikova pudlica. Ne znam sta bi te dve izjave bile u koliziji.

Link to comment
1 minute ago, Venom said:

 S druge strane je i kao igrac sto se tice politike bio predsednikova pudlica. 

 

 

Jel može malo podrobnije da elaboriraš ovi izjavu? :huh:

Edited by Filozof manijak
nepismenos
Link to comment

Internet ce goreti jedino ako nas izbaci neka Litvanija u cetvrtfinalu a Lucic se povredi u grupama i Simonovic odigra jezivo. Inace ce biti regularna porcija govana sa svih strana. Meni bi najgori moguci scenario bio da se na kraju ispostavi (bez obzira na uspeh ili neuspeh na prvenstvu) da jeste bilo zbog molbe iz kabineta predsednika a niko nije hteo da talasa. To bi me verovato konacno presaltovalo samo na NBA. 

Link to comment

Najjaci protivnik kog mi mozemo da dobijemo u cetvrtfinalu je Rusija. Obicno nije tako, ali bilo kakav neulazak u polufinale bi bio spektakularan fail. A tamo vec bilo sta moze da se desi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...