Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Jedino opravdanje za ovu omertu imam ako je Kalina karina od saigrača i gdje su neki (i tu mislim na bar 3-4) bitni igrači rekli da ga ne žele za saigrača niti na pripremama, pa da je Kalina pao zarad mira u svlačionici i hemije™, mada je istorija puna i primjera kad saigrači nisu pričali ali su šljakali na terenu zajedno. Izlazak u javnost sa takvim pričama bi zaista bio kontraproduktivan i bljutav, pa je tako nešto bolje zatrpati. 

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

9 minutes ago, James Marshall said:

Jedino opravdanje za ovu omertu imam ako je Kalina karina od saigrača i gdje su neki (i tu mislim na bar 3-4) bitni igrači rekli da ga ne žele za saigrača niti na pripremama, pa da je Kalina pao zarad mira u svlačionici i hemije™

Na stranu što ne deluje da je NK neki čovek kurton i da je na bilo koji način mirni dečko iz Subotice remetilački faktor, pa x puta su za Tea pričali da ume da bude opasan baksuz i šta sve ne i nikad nije zbog toga izvisio. Mislim, ako im nisu smetali Miličić i Miličić, čuj Kalinić problematičan... 

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Meni je totalno nebitno zašto je izbačen... Recimo, ja mislim da to sa mišljenjem nema veze...

 

ALi, red je bio da bilo ko iz reprezentacije izađe i kaže da ljudi koji ovo što pišu i još gore, tablodi koji sve to prenose su govnari... No, svi ćute kao pičketine, dok čoveka razvlače, jer priča šta misli...

 

Ima Kalinić priliku pa nek kaže jebiga, ako mu smeta da ga neko razvlači. Svakako je outspoken. Ako mu smeta nek kaže đorđević me izbacio jer sam drkao kurac na trandžu ili đorđević me izbacio jer sam pričao protiv sns ili nebitno.

 

14 minutes ago, Valkyrie said:

Na stranu što ne deluje da je NK neki čovek kurton i da je na bilo koji način mirni dečko iz Subotice remetilački faktor, pa x puta su za Tea pričali da ume da bude opasan baksuz i šta sve ne i nikad nije zbog toga izvisio. Mislim, ako im nisu smetali Miličić i Miličić, čuj Kalinić problematičan... 

 

Ne možeš porediti Teodosića i Kalinića jbg u smislu toga šta ko znači za ekipu. Role igrači su potrošni superstarovi nisu. 

Link to comment
18 minutes ago, Valkyrie said:

Na stranu što ne deluje da je NK neki čovek kurton i da je na bilo koji način mirni dečko iz Subotice remetilački faktor, pa x puta su za Tea pričali da ume da bude opasan baksuz i šta sve ne i nikad nije zbog toga izvisio. Mislim, ako im nisu smetali Miličić i Miličić, čuj Kalinić problematičan... 

Nije Kalinić problematičan.

Ali je užasno iritantan. Ne kažem da je to naravno razlog, ali miran dečko iz Subotice..ne.

Link to comment
4 hours ago, Bogotac said:

Bicu sokiran ako se on bude odazvao vise za reprezentaciju,Nedovic isto

 

+1

 

Zvace ga celavi kad i Micova.

Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

Ne možeš porediti Teodosića i Kalinića jbg u smislu toga šta ko znači za ekipu. Role igrači su potrošni superstarovi nisu. 

Ne poredim ih, govorim o principu. Ako će selektoru neka vedeta određivati sastav prema tome koga likey a koga no likey, onda nek se nosi taj selektor.

 

Da se razumemo, ja Đorđevića bukvalno obožavam i do sad nisam nimalo sumnjala u njegov integritet. Ova cela situacija je poražavajuća, kakav god rasplet da bude. 

Link to comment
41 minutes ago, Valkyrie said:

Ne poredim ih, govorim o principu. Ako će selektoru neka vedeta određivati sastav prema tome koga likey a koga no likey, onda nek se nosi taj selektor.

 

Da se razumemo, ja Đorđevića bukvalno obožavam i do sad nisam nimalo sumnjala u njegov integritet. Ova cela situacija je poražavajuća, kakav god rasplet da bude. 

 

U svakoj ekipi se zna hijerarhija, zna se ko sme vise a ko manje, to je jednostavno tako u svakoj ekipi, u svakom sportu nevezano za ovo. Teodosic je bio prvi igrac tima i zvezda ekipe, naravno da mu je dozvoljeno vise nego drugima. Situacija je daleko od porazavajuce. 

36 minutes ago, MiddleClass said:

Odlicno Djordjevic ovo hendluje svaka mu cast!

 

  Reveal hidden contents

animal-illustration-featuring-ostrich-bu

 

 

Radonja.

Link to comment

I jos jedno leto gde se sumnja u Celavog. I opet ce, naravno, sve da demantuje

Kalinic je ozbiljan igrac, ali ako je tu doslo do nekih s**** uvek verujem u u onih 12 koji ce otici u Kinu, ako bi sa njim bilo neke frke

Link to comment

Ko *ebe ćelavog kao ćelavog, ali on je selektor a to je institucija koja ima značaj.

Svi razlozi osim odluke koja je motivisana politikom (zbog Vučića) je opravdana i o tome ne vidim razloga da se razglaba. Verovatno da nećemo nikada saznati šta je stvarni uzrok odstranjivanja sa spiska a nije nešto ni bitno ALI naša osobina, radoznalost i želja da o svemu imamo sud je jača od bitnosti informacije.

Kalinić je po meni naša najbolja trojka ali je pravo selektora da bira one igrče koji će doprineti (po njemu) najviše igrama reprezentacije. Ako on smatra da je Ilija Đoković taj čovek koji će na poziciji 3 odigrati najbolje je u redu i svakako se očekuje i odgovarajući rezultat.

Link to comment

Rekao Sale kod Sarenog da reprezentacija i kult nisu nasljedjeni vec pozajmljeni. Samo fali jos Knez Lazar i carstvo nebesko... :fantom:

Link to comment
18 minutes ago, MiddleClass said:

Rekao Sale kod Sarenog da reprezentacija i kult nisu nasljedjeni vec pozajmljeni. Samo fali jos Knez Lazar i carstvo nebesko... :fantom:

Meni je to bas zvucalo kao ok motivacioni momenat...da kada izadjes iz reprezentacije istu ostavis u boljem stanju od unog koje si zatekao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...