Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Quote

Novak Đoković

 

„Možda je već sada ajbolji sportista svih vremena sa ovih prostora. Sramota je što ga razni ovako uzimaju u usta".

 

:lolol:

 

e moj Kaliniću...

imaš srebro a "GOAT" ima bronzicu i to u šklj sportu, a dozvoliš sebi ovakvu izjavu.

dabogda te Pička ćelava svake godine izbacivala sa spiska zbog pritiska Jokare i Suzi

Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

Jel imaju negde kvote na finalni par a ne samo ko osvaja? 

 

Nigde nisam video, ali će biti sigurno. Inače imate u meridianu da igrate ko sledeći otkazuje u SAD i koga Đorđević odbacuje sa spiska al morate da pogodite svih 6 :D

Link to comment

Raduljica fino utegnut u ovoj poslednjoj emisiji, kako je moguce da ne moze da nadje ugovor u Evropi? Ili je u Kini mnogo sve lakse pa nece da se cima?

Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Raduljica fino utegnut u ovoj poslednjoj emisiji, kako je moguce da ne moze da nadje ugovor u Evropi? Ili je u Kini mnogo sve lakse pa nece da se cima?

 

Koja je to epizoda po redu? Na mrtvoj RTS Planeti je poslednja sa Makijem

Link to comment
5 minutes ago, Giggsy said:

Koja je to epizoda po redu?

 

Ne znam koja tacno ide pre ali mi je jutros youtube izbacio ovu sa Raduljicom. Viewers discretion, Sarenac grli nepoznate ljude :D

Link to comment

Radulja reče da bi da se vrati u NBA. :laugh:

 

Gledam sad Šarenca na Balkan info, u prvih pola sata nisam stekao utisak kao neko ko je rekao da je moron, degenerik i ostalo. Voditelj je malouman, pa je Šarencu teško da razgovara sa takvim likom i odgovara na njegova debilna pitanja poput: "Da li Bogdan Bogdanović mora da bude najbolji igrač u timu da bi pružio ono što se od njega očekuje?"

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Raduljica fino utegnut u ovoj poslednjoj emisiji, kako je moguce da ne moze da nadje ugovor u Evropi? Ili je u Kini mnogo sve lakse pa nece da se cima?

Veca lova, manje cimanja.

Link to comment

Deluje kao da je kod njega voljni momenat u vidu bola u kurcu presudan. Mislim, sigurno nije gori igrac od 1 Plamlija :D Samo lepse je ovako, malo motori, malo drustvo, malo reka :) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...