Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

teo mislim da je dosao do stadijuma prepoznavanja situacija na terenu da nema potrebe za trenerom da mu prica sta treba da igra u napadu. da mu das postavu od hidranta, bandere, saobracajnog znaka i raduljice, uspeo bi da izvuce nesto od toga.

 

on i onako ne obraca mnogo paznju na trenera kad popizdi*. :D

 

* - popizd se ne manifestuje na njegovom licu. kad bi samo mogao da se setim sugave vtb utakmice koja se igrala bas rano. gledati teodosica dok mu je kurcobolja na n-tom nivou je prajsles :D

Link to comment

Barem jedna dobra vest:

 

Bojan Brezovac ‏@Breza89 5m

Sale: "Što se kapitena Krstića tiče, on je već bolje. Trenutno je sa ekipom i radi po specijalnom programu

Link to comment

jesi li navijala za sacrea?

Of kors nat.

 

Može i 5 Kobica, 2 Ružice, 2 KD-a, 2 Timija i 1 Kajri da igraju za Amere, ja bih opet navijala za nas. A i dobili bismo ih sa takvim rosterom. :D

Link to comment

teo mislim da je dosao do stadijuma prepoznavanja situacija na terenu da nema potrebe za trenerom da mu prica sta treba da igra u napadu. da mu das postavu od hidranta, bandere, saobracajnog znaka i raduljice, uspeo bi da izvuce nesto od toga.

Spektakularno izgleda Teo na terenu.Sve se vrti i vrteće se oko njega, Bjelice i Bogdana.

Juče to nije loše izgledalo uopšte.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...