Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ma ni oni, kao ni ovi sto su tu, nisu ozbiljni igraci za nivo mundobasketa (gagic tesko da je i za jadransku ligu ozbiljan). od krilnih centara, savanovic je u regresiji, macvanu karijera ne ide nigde, velickovic je bivsi kosarkas. sve u zbiru, nema tu mnogo srece u ponudi. najveca steta je sto jokic nije tu, bitnije nam je da dobijemo bar nkog igraca za znacajnija takmicenja u buducnosti.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

Da li bi Sasa P. "pravno-tehnicki" mogao da igra za nas ? Vidim na tviteru da je u zadnje vreme  cesto u "napred Srbija" tripu , pa rekoh mozda bi se moglo porazgovarati ako postoje pravni osnovi ...

 

p.s. Posle mesta centra na krilnim pozicijama je najveca promaja...

Link to comment

Milutinov.

Ne. Bar dok ne pokaze neki napredak u svom klubu.

 

npr. Mitrovic

Dobar je Mitrovic, ali je Jokic dosta ozbiljniji talenat. A i vise se odnosio moj post na poziciju 5 koju Krstic skoro pa sam drzi vec godinama, a nevezano za ovu povredu, nema on jos mnogo vrhunske kosarke u sebi. godinu, maksimum dve.

 

edit: geografe, kako na krilima promaja bas sad kad imamo Micova koji je najbolji krilni igrac koga je nasa reprezentacija imala u poslednjih 9 godina? kao i na svakoj poziciji, imamo jednog odlicnog, i jednog ili dva sumnjiva. kalinic nije toliko los za rezervu po onome sto je pokazao prosle godine.

Edited by Joe D
Link to comment

Ne. Bar dok ne pokaze neki napredak u svom klubu.

 

Dobar je Mitrovic, ali je Jokic dosta ozbiljniji talenat. A i vise se odnosio moj post na poziciju 5 koju Krstic skoro pa sam drzi vec godinama, a nevezano za ovu povredu, nema on jos mnogo vrhunske kosarke u sebi. godinu, maksimum dve.

 

edit: geografe, kako na krilima promaja bas sad kad imamo Micova koji je najbolji krilni igrac koga je nasa reprezentacija imala u poslednjih 9 godina? kao i na svakoj poziciji, imamo jednog odlicnog, i jednog ili dva sumnjiva. kalinic nije toliko los za rezervu po onome sto je pokazao prosle godine.

Ne znam meni je roviti Micov+Kalinic poprilicno tanko ako se uzme u obzir da i na ostalim pozicijama imamo dosta problema (ne bas neke dominatne igrace) ...

 

Он досад није играо за Србију да не би имао проблема доле код Мила.

 Ma kojih problema , prosla je ta tenziija CG-SRB ... Uostalom da ga to brine sigurno ne bi posle pobede nad Crnogorcima u vaterpolu  kacio onaj provokativni twit ...

Link to comment

Pavlovic umesto Kaline bi bio ozbiljan upgrade, ali to su nazalost pusti snovi.

 

Sad kapiram sto se Sale onoliko smorio kad je Kuzmic dosao povredjen, mi ako odemo bez Krleta jebani smo na sve moguce nacine. 

Link to comment

Bio bi svakako, ali daleko od toga da se raspadamo na toj poziciji. Micov je ozbiljan igrac, Kalinic za specijalistu sa klupe sasvim ok, verovatno ce i Bogdanovic pokupiti minute u nizoj petorci. Tu je sve sto treba za tu poziciju.

Link to comment

jokic bi bio na spisku ali su resili da ovo leto iskoristi za sanaciju povrede ledja. ostatak je ok, jedini pravi nedostatak je lucic i, ajde, erceg, u nedostatku iole dobrih opcija na toj poziciji (mada mislim da ce mitrovic odlicno da pokrije svoje minute).

Link to comment

Saša P. je po dolasku u Partizan jasno rekao da ne želi da igra ni za jedne ni za druge, jer je tako najbolkje. Da nema reprezentativnih ambicija.

Link to comment

To je rekao i pre dolaska a i ne vidim nikakav problem u tome. On je kosarku naucio da igra u Crnoj Gori, usavrsavao se u USA, tako da ne vidim zasto bi uopste i igrao za nas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...