Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

Zasto je kod nas teska uvreda ako te usled necije povrede selektor naknadno pozove (samog selektora cak sramota i da pomisli na to jer je karakter™ )? Vidim da je u drugim zemljama gde igraju mnogo vece zvezde to sasvim normalna stvar i mnogi taj poziv proprate sa udusevljenjem ...

 

Nije uvreda u normalnoj situaciji. Ta izjava se odnosila prevashodno na Savanovića, koji je se javno žalio na tretman, a na čijoj poziciji je otkazao Veličković. Izgleda kao priznanje greške. Zašto ne bi pozvao Savanovića, kao Katića, ako se prema njemu poneo ok?

 

Jeste trazio, ali ocigledno da je povreda ozbiljnija nego sto se mislilo..

Nisam ni znao da ima neku povredu. Mislio sam da samo želi da odmori stare kosti. Edited by Heaviside
Link to comment

ja bih pre rekao da je sale-muta uvideo da je raduljica kreten a da nema konkurenciju za tim, pa gleda da mu je napravi.

 

 

Upravo to. Ljudi koji su gledali tekmu u Nišu kažu da je bio opasno ležeran, ako ga ovako nešto ne cimne, onda neka leti...

Link to comment

Moje zdravstveno stanje nije najbolje. Koleno je u lošem stanju. Bio sam i ranije u ovakvim situacijama, ali ovo je možda najgore. Ipak nije bez rešenja - rekao je Nenad Krstić posle treninga reprezentacije u Pioniru, prenosi portal Kosarka24.com.
Krstiću sledi period mirovanja i terapija i ako one budu delotvorne i sve bude proteklo u najboljem redu, na njega će selektor Đorđević moći da računa tek za deset dana i turnir u Trstu...

 

Neka se spreme Moosley i Vladimir Bird...

Link to comment

jbt, kako je krenulo imacemo tea, bogdana, bjelicu i gomilu likova koji nisu ni za aba ligu. katastrofa.

 

zasto koj kurac ne zove savana, bobija, macvana? nije selektorov posao da mu bude neprijatno i da se snebiva.

Link to comment

zasto koj kurac ne zove savana, bobija, macvana? nije selektorov posao da mu bude neprijatno i da se snebiva.

zato sto je ocito i za najnormalniju komunikaciju nesposoban.

 

pisao sam vec - svakom je playalongovao ocekivanja i titrao egoe i onda je dosao u situaciju da izjavi 'ja nemam obraza da zovem Savana', idiot.

 

ma necu da se nerviram uopste.

Link to comment

pa zasto bi izjavio nesto tako debilno i urusavao svoj kredibilitet ako je postojala i trunka mogucnosti da je nameravao da ga zove (savana konkretno) ? to je vise bilo ono, 'ja ne nameravam da ga zovem, al evo reci cu naglas da nemam obraza da ga zovem pa ako me on cuje i ako moze da predje preko svega - neka dodje'.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

a mozda je savan negde pustio buvu da ako sale kaze da mu je neprijatno i da bi se izvinio on mozda ipak bude razmislio, ali se na kraju nisu dobro razumeli?

 

^ne zbog krleta, nego zbog celokupne situacije. a umesto krleta je mogao bobana, pa cak i jebenog gagija, a samo ne raska za kog se ne zna kada je poslednji put odigrao ista da valja a toliko je mator da ce uskoro da umre.

Edited by Miralem
Link to comment

ma savanovic i macvan ni ne igraju na krsticevoj poziciji, sto bi pa njih zvao i ostao samo sa stimcem i raduljicom na centru ako ovaj ne moze. mogao je bobana da zove, mozda i jeste, to ne mozemo da znamo.

Link to comment

a mozda je savan negde pustio buvu da ako sale kaze da mu je neprijatno i da bi se izvinio on mozda ipak bude razmislio, ali se na kraju nisu dobro razumeli?

 

^ne zbog krleta, nego zbog celokupne situacije. a umesto krleta je mogao bobana, pa cak i jebenog gagija, a samo ne raska za kog se ne zna kada je poslednji put odigrao ista da valja a toliko je mator da ce uskoro da umre.

 

Gagula je na porodiljskom, a Bobanova kolena ne mogu se opraviti..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...