Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Slazem se, pogotovo je Stefan Markovic poznat po obilnom dorucku. Sta ja znam, imacete vi ljubitelji reprezentacije Duska Raznatovica solidan tim na SP.

 

starteri ga jedu za dorucak, necemo da dovodimo stranca da greje klupu. da, ukoliko se ne ispune tvoje zelje da se igraci povrede imacemo solidan tim.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

starteri ga jedu za dorucak, necemo da dovodimo stranca da greje klupu. da, ukoliko se ne ispune tvoje zelje da se igraci povrede imacemo solidan tim.

 

?

 

Ne znam samo za sta se spremate kad je ova reprezentacija vec obavila ono zbog cega postoji. Idete turisticki na SP kao na nagradno putovanje?

Link to comment

Odlicno, polako se osipamo. Da otpadne Krstic i jos samo da nekako Teo i Bjelica odustanu pa da moze sa potpunim prezirom i podsmehom da se prati ovaj tim.

 

kako drugacije da tumacim ovaj post?! odlicno, krsticeva povreda je ozbiljnija, samo neka se tim osipa.

Link to comment

kako drugacije da tumacim ovaj post?! odlicno, krsticeva povreda je ozbiljnija, samo neka se tim osipa.

 

Odlicno, osipa se tim. Naravno da trojici mojih omiljenih kosarkasa i jedinih ljudi u ovom timu kojima bih dao po litar krvi da im zatreba ne zelim nikakvu povredu. Zao mi je samo sto njih trojica igraju u ovom sranju od reprezentacije, osecao bih se bolje da se njihova imena ne povezuju sa tom klupskom zloupotrebom nacionalnog dresa koja sebe naziva reprezentacijom Srbije.

Link to comment

Odlicno, osipa se tim. Naravno da trojici mojih omiljenih kosarkasa i jedinih ljudi u ovom timu kojima bih dao po litar krvi da im zatreba ne zelim nikakvu povredu. Zao mi je samo sto njih trojica igraju u ovom sranju od reprezentacije, osecao bih se bolje da se njihova imena ne povezuju sa tom klupskom zloupotrebom nacionalnog dresa koja sebe naziva reprezentacijom Srbije.

 

:lolol:

Link to comment

Pojasni.

 

Moja greska, trebalo je da napisem klupsko-menadzerskom zloupotrebom.

 

Ne znam sta nije jasno. Reprezentacija koja se moze uceniti da bi se stekla prednost u takmicenju na kojem se reprezentacije ne takmice nije reprezentacija nego zajebancija.

Link to comment

Zar nije on samo tražio produženi odmor? Nisam nigde video da se on spominje kao sporan. To bi bila velika šteta.

 

Ma, nije sporan sigurno. I tokom sezone je stalno vukao neke manje povrede, dosao takav i na pripreme i sigurno se nece rabiti bez potrebe u ovim utakmicama

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...