Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Američki košarkaš DeMarkus Nelson postao je državljanin Srbije, objavljeno je u Službenom glasniku rešenje vlade Srbije.

 

:s_c: 

Link to comment

Zar nije on samo tražio produženi odmor? Nisam nigde video da se on spominje kao sporan. To bi bila velika šteta.

 

Nervira me Katićev stil igre, a i mislim da objektivno nije dovoljno dobar igrač za ovako kvalitetno takmičenje. Loša vest.

 

Jeste trazio, ali ocigledno da je povreda ozbiljnija nego sto se mislilo..

Link to comment

Američki košarkaš DeMarkus Nelson postao je državljanin Srbije, objavljeno je u Službenom glasniku rešenje vlade Srbije.

 

:s_c: 

 

nije valjda da retardi planiraju da ga zovu da igra za reprezentaciju?!

Link to comment

Odlicno, polako se osipamo. Da otpadne Krstic i jos samo da nekako Teo i Bjelica odustanu pa da moze sa potpunim prezirom i podsmehom da se prati ovaj tim.

Link to comment

Odlicno, polako se osipamo. Da otpadne Krstic i jos samo da nekako Teo i Bjelica odustanu pa da moze sa potpunim prezirom i podsmehom da se prati ovaj tim.

 

dzabe, bogdan ce da trpa sam.

Link to comment

Zasto je kod nas teska uvreda ako te usled necije povrede selektor naknadno pozove (samog selektora cak sramota i da pomisli na to jer je karakter™ )? Vidim da je u drugim zemljama gde igraju mnogo vece zvezde to sasvim normalna stvar i mnogi taj poziv  proprate sa udusevljenjem ...

Link to comment

nije valjda da retardi planiraju da ga zovu da igra za reprezentaciju?!

 

Naravno da ne.

Retardi iz KKCZ su ga ocigledno planirali za sledecu sezonu... 

Link to comment

To je valjda Zvezda gurala. Nema sanse da se planira za reprezentaciju.

 

Ma, to Kojot panici bezveze. Zasto bi Nelson uopste igrao u ovoj reprezentaciji Miska Vujosevica?

Link to comment

Ma, to Kojot panici bezveze. Zasto bi Nelson uopste igrao u ovoj reprezentaciji Miska Vujosevica?

 

pa ni meni nije jasno kad kad na njegovim pozicijama imamo dva terminatora koji ga jedu za dorucak.

Link to comment

pa ni meni nije jasno kad kad na njegovim pozicijama imamo dva terminatora koji ga jedu za dorucak.

 

Slazem se, pogotovo je Stefan Markovic poznat po obilnom dorucku. Sta ja znam, imacete vi ljubitelji reprezentacije Duska Raznatovica solidan tim na SP.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...